Sezona 2009/2010
Podzim 2009
Přátelské utkání - 1.8.2009 v Lípě nad Orlicí
1.kolo
So 08.08. Sebranice - Janov 2:0 (1:0)
So 08.08. Radiměř - Opatov 3:0 (0:0)
So 08.08. Jevíčko - Kunčina (hř.Kunčina) 2:0 (1:0)
So 08.08. Bystré - Čistá 2:0 (2:0)
So 08.08. Dolní Újezd "B" - Dlouhá Loučka 0:0
So 08.08. Horní Újezd - Kamenná Horka 1:4 (0:2)
So 08.08. Moravská Třebová "B" - Jaroměřice 4:0 (1:0)
So 08.08. Mladějov n.Moravě - Třebařov 4:1 (2:0)
2.kolo
So 15.08. Janov - Třebařov 3:3 (2:1)
So 15.08. Jaroměřice - Mladějov n.Moravě 3:1 (1:1)
So 15.08. Kamenná Horka - Moravská Třebová "B" 0:2 (0:1)
So 15.08. Dlouhá Loučka - Horní Újezd 6:2 (3:0)
So 15.08. Čistá - Dolní Újezd "B" 2:3 (2:1)
So 15.08. Kunčina - Bystré 2:2 (0:1)
So 15.08. Opatov - Jevíčko 0:0
So 15.08. Sebranice - Radiměř 4:0 (1:0)
3.kolo
So 22.08. Radiměř - Janov 2:5 (0:5)
So 22.08. Jevíčko - Sebranice 2:2 (1:2)
So 22.08. Bystré - Opatov 2:2 (0:1)
So 22.08. Dolní Újezd "B" - Kunčina (hř.Kunčina) 1:2 (0:1)
So 22.08. Horní Újezd - Čistá 3:0 (2:0)
So 22.08. Moravská Třebová "B" - Dlouhá Loučka 4:1 (2:0)
So 22.08. Mladějov n.Moravě - Kamenná Horka 2:1 (1:0)
So 22.08. Třebařov - Jaroměřice 0:3 (0:3)
4.kolo
So 29.08. Janov - Jaroměřice 2:1 (2:0)
So 29.08. Kamenná Horka - Třebařov 5:0 (2:0)
So 29.08. Dlouhá Loučka - Mladějov n.Moravě 3:3 (1:0)
So 29.08. Čistá - Moravská Třebová "B" 1:3 (1:2)
So 29.08. Kunčina - Horní Újezd 3:0 (2:0)
So 29.08. Opatov - Dolní Újezd "B" 5:1 (2:1)
So 29.08. Sebranice - Bystré 0:1 (0:0)
So 29.08. Radiměř - Jevíčko 2:2 (1:0)
5.kolo
So 05.09. Jevíčko - Janov 4:2 (1:1)
So 05.09. Bystré - Radiměř 2:1 (1:1)
So 05.09. Dolní Újezd "B" - Sebranice 2:2 (2:0)
So 05.09. Horní Újezd - Opatov 0:5 (0:2)
So 05.09. Moravská Třebová "B" - Kunčina (hř.Kunčina) 3:1 (1:0)
So 05.09. Mladějov n.Moravě - Čistá 1:2 (0:2)
So 05.09. Třebařov - Dlouhá Loučka 2:1 (1:0)
So 05.09. Jaroměřice - Kamenná Horka 3:1 (2:0)
6.kolo
So 12.09. Janov - Kamenná Horka 1:3 (1:1)
So 12.09. Dlouhá Loučka - Jaroměřice 5:1 (4:1)
So 12.09. Čistá - Třebařov 1:1 (0:0)
So 12.09. Kunčina - Mladějov n.Moravě 0:0
So 12.09. Opatov - Moravská Třebová "B" 3:2 (1:1)
So 12.09. Sebranice - Horní Újezd 5:0 (3:0)
So 12.09. Radiměř - Dolní Újezd "B" 3:1 (0:1)
So 12.09. Jevíčko - Bystré 0:2 (0:0)
7.kolo
So 19.09. Bystré - Janov 4:4 (2:2)
So 19.09. Dolní Újezd "B" - Jevíčko 2:1 (2:0)
So 19.09. Horní Újezd - Radiměř 2:1 (0:0)
So 19.09. Moravská Třebová "B" - Sebranice 1:2 (0:0)
So 19.09. Mladějov n.Moravě - Opatov 2:2 (1:1)
So 19.09. Třebařov - Kunčina (hř.Kunčina) 0:1 (0:1)
So 19.09. Jaroměřice - Čistá 2:1 (0:1)
So 19.09. Kamenná Horka - Dlouhá Loučka 1:2(1:1)
8.kolo
So 26.09. Janov - Dlouhá Loučka 3:2 (2:2)
So 26.09. Čistá - Kamenná Horka 4:0 (2:0)
So 26.09. Kunčina - Jaroměřice 1:1 (1:1)
So 26.09. Opatov - Třebařov 1:3 (1:1)
So 26.09. Sebranice - Mladějov n.Moravě 3:0 (2:0)
So 26.09. Radiměř - Moravská Třebová "B" 0:5 (0:3)
So 26.09. Jevíčko - Horní Újezd 7:1 (3:0)
So 26.09. Bystré - Dolní Újezd "B" 2:2 (0:1)
9.kolo
So 03.10. Dolní Újezd "B" - Janov 1:3 (0:2)
So 03.10. Horní Újezd - Bystré 3:4 (2:3)
So 03.10. Moravská Třebová "B" - Jevíčko 4:2 (4:1)
So 03.10. Mladějov n.Moravě - Radiměř 6:5 (3:5)
So 03.10. Třebařov - Sebranice 0:3 (0:1)
So 03.10. Jaroměřice - Opatov 2:1 (1:1)
So 03.10. Kamenná Horka - Kunčina (hř.Kunčina) 1:1 (1:0)
So 03.10. Dlouhá Loučka - Čistá 2:3 (1:1)
10.kolo
So 10.10. Janov - Čistá 2:0 (2:0)
So 10.10. Kunčina - Dlouhá Loučka 2:4 (2:1)
So 10.10. Opatov - Kamenná Horka 0:1 (0:1)
So 10.10. Sebranice - Jaroměřice 3:0 (0:0)
So 10.10. Radiměř - Třebařov 3:0 (0:0)
So 10.10. Jevíčko - Mladějov n.Moravě 4:4 (1:2)
So 10.10. Bystré - Moravská Třebová "B" 1:1 (1:0)
So 10.10. Dolní Újezd "B" - Horní Újezd 1:1 (0:0)
11.kolo
So 17.10. Horní Újezd - Janov 2:5 (1:5)
So 17.10. Moravská Třebová "B" - Dolní Újezd "B" 0:0
So 17.10. Mladějov n.Moravě - Bystré 4:2 (1:2)
So 17.10. Třebařov - Jevíčko 3:6 (0:2)
So 17.10. Jaroměřice - Radiměř 5:0 (1:0)
So 17.10. Kamenná Horka - Sebranice 0:0
So 17.10. Dlouhá Loučka - Opatov 1:2 (1:1)
So 17.10. Čistá - Kunčina (hř.Kunčina) 1:0 (1:0)
12.kolo
So 24.10. Janov - Kunčina (hř.Kunčina) 1:1 (1:1)
So 24.10. Opatov - Čistá 2:2 (1:1)
So 24.10. Sebranice - Dlouhá Loučka 4:3 (2:0)
So 24.10. Radiměř - Kamenná Horka 2:5 (0:3)
So 24.10. Jevíčko - Jaroměřice 2:1 (0:0)
So 24.10. Bystré - Třebařov 8:0 (5:0)
So 24.10. Dolní Újezd "B" - Mladějov n.Moravě 3:2 (1:1)
So 24.10. Horní Újezd - Moravská Třebová "B" 1:2 (0:0)
13.kolo
So 31.10. Moravská Třebová "B" - Janov 2:0 (1:0)
So 31.10. Mladějov n.Moravě - Horní Újezd 3:3 (2:3)
So 31.10. Třebařov - Dolní Újezd "B" 1:3 (1:1)
So 31.10. Jaroměřice - Bystré 1:3 (0:1)
So 31.10. Kamenná Horka - Jevíčko 4:1 (2:1)
So 31.10. Dlouhá Loučka - Radiměř 0:3 (0:1)
So 31.10. Čistá - Sebranice 0:1 (0:1)
So 31.10. Kunčina - Opatov 2:4 (1:2)
14.kolo
Čt 27.08. Janov - Opatov 2:1 (0:0)
Čt 27.08. Sebranice - Kunčina (hř.Kunčina) 0:0
Čt 27.08. Radiměř - Čistá 0:1 (0:1)
Čt 27.08. Jevíčko - Dlouhá Loučka 1:0 (1:0)
Čt 27.08. Bystré - Kamenná Horka 2:1 (1:1)
Čt 27.08. Dolní Újezd "B" - Jaroměřice 2:3 (2:2)
Čt 27.08. Horní Újezd - Třebařov 4:0 (4:0)
Čt 27.08. Moravská Třebová "B" - Mladějov n.Moravě 3:2 (2:1)
15.kolo
St 28.10. Mladějov n.Moravě - Janov 1:3 (0:0)
St 28.10. Třebařov - Moravská Třebová "B" 0:1 (0:1)
St 28.10. Jaroměřice - Horní Újezd 2:0 (1:0)
St 28.10. Kamenná Horka - Dolní Újezd "B" 3:1 (2:0)
St 28.10. Dlouhá Loučka - Bystré 1:4 (1:2)
St 28.10. Čistá - Jevíčko 2:1 (1:0)
St 28.10. Kunčina - Radiměř 2:0 (1:0)
St 28.10. Opatov - Sebranice 1:4 (0:2)
Jaro 2010
Přípravné utkání 13.2.2010 Radiměř - Vír (UT Domanín)
Přípravné utkání 28.2.2010 Radiměř - Jimramov (UT Domanín)
Přípravné utkání 7.3.2010 Radiměř - Králíky/Červená Voda "B" (UT Šumperk)
16.kolo
So 27.3. Janov - Mladějov n.Moravě 4:0 (0:0)
So 27.3. Moravská Třebová "B" - Třebařov 6:2 (4:1)
Ne 28.3. Horní Újezd - Jaroměřice 1:1 (1:1)
So 27.3. Dolní Újezd "B" - Kamenná Horka 2:3 (1:3)
Ne 28.3. Bystré - Dlouhá Loučka 2:0 (1:0)
Ne 28.3. Jevíčko - Čistá 1:1 (0:1)
So 27.3. Radiměř - Kunčina 0:0
So 27.3. Sebranice - Opatov 2:0 (1:0)
17.kolo
So 3.4. Opatov - Janov 0:1 (0:1)
So 3.4. Sebranice - Kunčina 6:2 (1:1)
So 3.4. Čistá - Radiměř 1:2 (0:1)
So 3.4. Dlouhá Loučka - Jevíčko 2:0 (1:0)
So 3.4. Kamenná Horka - Bystré 2:0 (2:0)
Ne 4.4. Jaroměřice - Dolní Újezd "B" 2:2 (0:0)
So 3.4. Třebařov - Horní Újezd 0:3 (0:1)
So 3.4. Mladějov n.Moravě - Moravská Třebová "B" 4:2 (1:2)
18.kolo
So 10.4. Janov - Sebranice 2:4 (1:2)
So 10.4. Opatov - Radiměř 1:1 (0:0)
So 10.4. Jevíčko - Kunčina 4:2 (2:1)
So 10.4. Čistá - Bystré 5:3 (2:2)
So 10.4. Dlouhá Loučka - Dolní Újezd "B" 2:2 (2:0)
So 10.4. Kamenná Horka - Horní Újezd 0:0
So 10.4. Jaroměřice - Moravská Třebová "B" 1:2 (1:1)
So 10.4. Třebařov - Mladějov n. Moravě 1:5 (0:3)
19.kolo
So 17.4. Třebařov - Janov 1:1 (0:0)
So 17.4. Mladějov n.Moravě - Jaroměřice 1:1 (0:0)
So 17.4. Moravská Třebová "B" - Kamenná Horka 2:1 (1:0)
Ne 18.4. Horní Újezd - Dlouhá Loučka 2:3 (1:1)
Ne 18.4. Dolní Újezd "B" - Čistá 0:1 (0:0)
Ne 18.4. Bystré - Kunčina 2:0 (1:0)
Ne 18.4. Jevíčko - Opatov 0:3 (0:1)
So 17.4. Radiměř - Sebranice 1:2 (1:1)
20.kolo
So 24.4. Janov - Radiměř 3:1 (1:0)
So 24.4. Sebranice - Jevíčko 3:0 (0:0)
So 24.4. Opatov - Bystré 4:1 (1:1)
So 24.4. Dolní Újezd "B" - Kunčina 0:1 (0:1)
So 24.4. Čistá - Horní Újezd 3:2 (2:2)
So 24.4. Dlouhá Loučka - Moravská Třebová "B" 3:2 (2:0)
So 24.4. Kamenná Horka - Mladějov n.Moravě 1:1 (0:0)
Ne 25.4. Jaroměřice - Třebařov 5:2 (3:2)
21.kolo
Čt 29.4. Janov - Moravská Třebová "B" 5:1 (2:0)
Čt 29.4. Horní Újezd - Mladějov n.Moravě 3:3 (2:3)
Čt 29.4. Dolní Újezd "B" - Třebařov 5:1 (2:0)
Čt 29.4. Bystré - Jaroměřice 1:0 (0:0)
Čt 29.4. Jevíčko - Kamenná Horka 1:0 (0:0)
Čt 29.4. Radiměř - Dlouhá Loučka 3:0 (0:0)
Čt 29.4. Sebranice - Čistá 5:0 (2:0)
Čt 29.4. Opatov - Kunčina 2:1 (1:0)
22.kolo
Ne 2.5. Jaroměřice - Janov 1:2 (0:0)
So 1.5. Třebařov - Kamenná Horka 2:0 (0:0)
So 1.5. Mladějov n.Moravě - Dlouhá Loučka 1:3 (1:1)
So 1.5. Moravská Třebová "B" - Čistá 3:0 (1:0)
Ne 2.5. Horní Újezd - Kunčina 2:2 (1:0)
Ne 2.5. Dolní Újezd "B" - Opatov 2:0 (1:0)
Ne 2.5. Bystré - Sebranice 1:3 (1:2)
Ne 2.5. Jevíčko - Radiměř 0:1 (0:0)
23.kolo
So 8.5. Janov - Jevíčko 5:0 (4:0)
So 8.5. Radiměř - Bystré 0:1 (0:1)
So 8.5. Sebranice - Dolní Újezd "B" 3:1 (1:1)
So 8.5. Opatov - Horní Újezd 1:1 (0:1)
Ne 9.5. Moravská Třebová "B" - Kunčina 2:2 (2:1)
So 8.5. Čistá - Mladějov n.Moravě 2:3 (2:1)
So 8.5. Dlouhá Loučka - Třebařov 0:1 (0:0)
So 8.5. Kamenná Horka - Jaroměřice 3:2 (1:2)
24.kolo
So 15.5. Kamenná Horka - Janov 1:1 (1:1)
Ne 16.5. Jaroměřice - Dlouhá Loučka 1:2 (0:1)
So 15.5. Třebařov - Čistá 0:1 (0:1)
So 15.5. Mladějov n.Moravě - Kunčina 4:5 (0:4)
So 15.5. Moravská Třebová "B" - Opatov 2:1 (2:0)
Ne 16.5. Horní Újezd - Sebranice 0:2 (0:0)
So 15.5. Dolní Újezd "B" - Radiměř 2:0 (2:0)
Ne 16.5. Bystré - Jevíčko 2:2 (1:0)
25.kolo
Čt 27.5. Janov - Kunčina 3:1 (2:1)
Čt 27.5. Čistá - Opatov 4:1 (1:0)
Čt 27.5. Dlouhá Loučka - Sebranice 1:1 (0:0)
Čt 27.5. Kamenná Horka - Radiměř 1:1 (1:0)
Čt 27.5. Jaroměřice - Jevíčko 2:1 (1:0)
Čt 27.5. Třebařov - Bystré 1:1 (1:0)
Čt 27.5. Mladějov n.Moravě - Dolní Újezd "B" 2:2 (0:1)
Čt 27.5. Moravská Třebová "B" - Horní Újezd 3:0 (1:0)
26.kolo
So 22.5. Janov - Bystré 3:1 (1:0)
Ne 23.5. Jevíčko - Dolní Újezd "B" 2:1 (1:0)
So 22.5. Radiměř - Horní Újezd 2:1 (2:0)
So 22.5. Sebranice - Moravská Třebová "B" 5:0 (2:0)
So 22.5. Opatov - Mladějov n.Moravě 2:3 (0:2)
So 22.5. Třebařov - Kunčina 0:3 (0:2)
So 22.5. Čistá - Jaroměřice 1:1 (1:1)
So 22.5. Dlouhá Loučka - Kamenná Horka 0:2 (0:1)
27.kolo
So 29.5. Dlouhá Loučka - Janov 2:1 (1:0)
So 29.5. Kamenná Horka - Čistá 1:0 (0:0)
Ne 30.5. Jaroměřice - Kunčina 4:1 (1:0)
So 29.5. Třebařov - Opatov 0:2 (0:1)
So 29.5. Mladějov n.Moravě - Sebranice 4:3 (3:1)
So 29.5. Moravská Třebová "B" - Radiměř 3:0 (1:0)
Ne 30.5. Horní Újezd - Jevíčko 2:0 (1:0)
Ne 30.5. Dolní Újezd "B" - Bystré 2:1 (1:0)
28.kolo
Ne 6.6. Janov - Dolní Újezd "B" 1:3 (1:0)
Ne 6.6. Bystré - Horní Újezd 1:3 (0:1)
Ne 6.6. Jevíčko - Moravská Třebová "B" 1:4 (1:2)
So 5.6. Radiměř - Mladějov n.Moravě 2:2 (1:0)
So 5.6. Sebranice - Třebařov 6:0 (2:0)
So 5.6. Opatov - Jaroměřice 2:1 (1:1)
So 5.6. Kamenná Horka - Kunčina 5:0 (2:0)
So 5.6. Čistá - Dlouhá Loučka 4:2 (0:1)
29.kolo
So 12.6. Čistá - Janov 2:1 (1:1)
So 12.6. Dlouhá Loučka - Kunčina 1:2 (0:0)
So 12.6. Kamenná Horka - Opatov 4:2 (2:2)
Ne 13.6. Jaroměřice - Sebranice 3:5 (2:3)
So 12.6. Třebařov - Radiměř 0:3 (0:2)
So 12.6. Mladějov n.Moravě - Jevíčko 2:2 (0:1)
So 12.6. Moravská Třebová "B" - Bystré 5:1 (4:1)
Ne 13.6. Horní Újezd - Dolní Újezd "B" 3:3 (1:1)
30.kolo
So 19.6. Janov - Horní Újezd 2:1 (0:0)
So 19.6. Dolní Újezd "B" - Moravská Třebová "B" 1:1 (0:1)
Ne 20.6. Bystré - Mladějov n.Moravě 0:2 (0:2)
Ne 20.6. Jevíčko - Třebařov 10:0 (6:0)
So 19.6. Radiměř - Jaroměřice 4:0 (1:0)
So 19.6 Sebranice - Kamenná Horka 1:0 (0:0)
So 19.6. Opatov - Dlouhá Loučka 1:2 (1:1)
So 19.6. Čistá - Kunčina 1:2 (1:0)
Sezona 2009/2010 - Podzim
Lípa nad Orlicí - Radiměř 5 : 2 (3:1)
11.08.2009 19:01———
Radiměř - Opatov 3 : 0 (0:0)
11.08.2009 19:38———
Sebranice - Radiměř 4:0 (1:0)
17.08.2009 15:36———
Radiměř - Janov 2 : 5 (0:5)
21.08.2009 12:41———
Radiměř - Čistá 0:1 (0:1)
28.08.2009 12:30———
Radiměř - Jevíčko 2:2 (1:0)
31.08.2009 12:16———
Bystré - Radiměř 2:1 (1:1)
08.09.2009 22:42———
Radiměř - D.Újezd "B" 3:1 (0:1)
14.09.2009 19:31———
H.Újezd - Radiměř 2 : 1 (0:0)
23.09.2009 15:44———
Radiměř - M.Třebová "B" 0 : 5 (0:3)
29.09.2009 18:37———
Mladějov n.Moravě - Radiměř 6 : 5 (3:5)
05.10.2009 21:47———
Radiměř - Třebařov 3 : 0 (0:0)
13.10.2009 11:06———
Jaroměřice - Radiměř 5 : 0 (1:0)
19.10.2009 20:48———
Radiměř - Kamenná Horka 2 : 5 (0:3)
26.10.2009 16:40———
Kunčina - Radiměř 2 : 0 (1:0)
05.11.2009 13:09———
Dlouhá Loučka - Radiměř 0 : 3 (0:1)
05.11.2009 15:45———
Radiměř - Vír 7 : 2 (2 :0)
15.02.2010 16:14———
Radiměř - Jimramov 5 : 0 (3:0)
03.03.2010 15:01———
Radiměř - Králíky/Červená Voda "B" 2 : 0 (0:0)
10.03.2010 11:41———
Radiměř - Kunčina 0 : 0
31.03.2010 15:42———
Čistá - Radiměř 1 : 2 (0:1)
08.04.2010 16:40———
Opatov - Radiměř 1 : 1 (0:0)
14.04.2010 16:36———
Radiměř - Sebranice 1 : 2 (1:1)
21.04.2010 23:18———
Janov - Radiměř 3 : 1 (1:0)
28.04.2010 10:28———
Radiměř - Dlouhá Loučka 3 : 0 (0:0)
30.04.2010 10:52———
Jevíčko - Radiměř 0 : 1 (0:0)
05.05.2010 12:19———
Radiměř - Bystré 0 : 1 (0:1)
12.05.2010 14:23———
Radiměř - Horní Újezd 2 : 1 (2:0)
25.05.2010 21:59———
Kamenná Horka - Radiměř 1 : 1 (1:0)
03.06.2010 17:17———
Moravská Třebová "B" - Radiměř 3 : 0 (1:0)
03.06.2010 19:37———
Radiměř - Mladějov n.Moravě 2 : 2 (1:0)
24.09.2010 13:48———
Třebařov - Radiměř 0 : 3 (0:2)
25.12.2010 17:10———
Dolní Újezd "B" - Radiměř 2 : 0 (2:0)
25.12.2010 17:42———
Radiměř - Jaroměřice 4 : 0 (1:0)
25.12.2010 18:10———
Zhodnocení podzimní části sezony
Do rozšířeného okresního přeboru o dvě mužstva na 16 účastníků jsme šli s odhodláním skončit nejhůře do 10. místa a v poklidu se připravovat v zimní přestávce na druhou část sezony. Po výhře v prvním kole nad nováčkem soutěže však přišli dvě vysoké prohry a ztráta našeho střelce Karlíka, který odešel do ambiciózního týmu Sebranic. Tyto momenty nastartovali sérii rozpačitých výsledků a někdy i divokých přestřelek (viz. Mladějov), které nás dostali téměř na chvost tabulky. Avšak výkony posledních zápasů, posílení mužstva o nového útočníka naznačují, že bychom mohli hrát na jaře důstojnější roli v soutěži. Velkou měrou k našemu sice ne velkému, ale nadějnému bodovému kontu se také bezesporu podíleli naši dorostenci Trnečka J.,Trnečka T.,Beneš a Pálka, kteří obětavě naskakovali za muže i když měli kolikrát v nohách už zápas ve své kategorii !!
Za tým mužů : trenér - Škranc Roman
Zhodnocení sezony 2009/2010
Okresní přebor mužů,který byl rozšířen o dvě mužstva na 16 účastníků se nevyvíjel pro náš tým nejlépe!
Hned ze začátku soutěže nás opustil nejlepší střelec týmu Karlík a to se projevilo v počtu vstřelených gólů.Tým se od začátku pohyboval ve spodní části tabulky,ale bez větší ztráty na účastníky před nimi !
Zimní příprava se neodehrávala přímo podle představ trenéra,kdy začala o měsíc později!! Do týmu přišla velmi dobrá posila zadních řad – exdivizní Štěrba,který odehrál podzim v Čisté. Tato posila zvedla sebevědomí ostatních hráčů v týmu a body začali přicházet !! Bohužel vážné zranění právě zmiňovaného Štěrby způsobilo opět náladu v týmu rovnající se bodu mrazu. Porážky „i když někdy velmi těsné“ přibývali a tým se začal opět propadat.
Avizovaná změna na zimním zasedání OFS na opětovné snížení počtu účastníků na 14 znamenala pád min. tří týmů o soutěž níž. Bohužel se to týkalo i našeho mužstva a tak od příští sezony začneme ve 3.třídě ve sk. A.