Sezona 2008/2009
Podzim 2008
1. kolo
So 09.08. 17:00 Janov - Radiměř 2:1 (1:1)
So 09.08. 17:00 Kamenná Horka - Bystré 7:0 (1:0)
So 09.08. 17:00 Březová n.Svitavou - Čistá 9:1 (3:1)
So 09.08. 17:00 Kunčina - Městečko Trnávka 1:1 (0:0)
So 09.08. 17:00 Cerekvice n.Loučnou - Sebranice 1:0 (1:0)
Ne 10.08. 16:00 Horní Újezd - Jaroměřice 5:3 (2:2)
Út 28.10. 14:00 Mladějov n.Moravě - Dlouhá Loučka 2:1 (2:0)
2. kolo
So 16.08. 16:30 Radiměř - Sebranice 3:4 (1:2)
So 16.08. 16:30 Jaroměřice - Cerekvice n.Loučnou 0:2 (0:0)
So 16.08. 16:30 Dlouhá Loučka - Horní Újezd 2:0 (1:0)
So 16.08. 16:30 Městečko Trnávka - Mladějov n.Moravě 3:4 (1:2)
So 16.08. 16:30 Čistá - Kunčina 3:1 (2:1)
So 16.08. 16:30 Janov - Kamenná Horka 3:2 (1:2)
Ne 17.08. 17:00 Bystré - Březová n.Svitavou 2:4 (1:3)
3. kolo
So 23.08. 16:30 Kamenná Horka - Radiměř 4:0 (2:0)
So 23.08. 16:30 Kunčina - Bystré 2:1
So 23.08. 16:30 Mladějov n.Moravě - Čistá 2:0 (0:0)
So 23.08. 16:30 Cerekvice n.Loučnou - Dlouhá Loučka 3:1
So 23.08. 17:00 Březová n.Svitavou - Janov 3:2 (0:2)
So 23.08. 17:00 Sebranice - Jaroměřice 4:0 (3:0)
Ne 24.08. 17:00 Horní Újezd - Městečko Trnávka 1:0 (0:0)
4. kolo
So 30.08. 16:30 Radiměř - Jaroměřice 4:2 (2:2)
So 30.08. 16:30 Dlouhá Loučka - Sebranice 1:1 (1:0)
So 30.08. 16:30 Městečko Trnávka - Cerekvice n.Loučnou 2:1
So 30.08. 16:30 Čistá - Horní Újezd 2:0 (2:0)
So 30.08. 16:30 Janov - Kunčina 3:0 (0:0)
So 30.08. 16:30 Kamenná Horka - Březová n.Svitavou 0:1 (0:1)
Ne 31.08. 17:00 Bystré - Mladějov n.Moravě 2:0 (1:0)
5. kolo
So 06.09. 16:00 Kunčina - Kamenná Horka 1:3 (1:0)
So 06.09. 16:00 Mladějov n.Moravě - Janov 2:1 (0:0)
So 06.09. 16:00 Horní Újezd - Bystré 1:4
So 06.09. 16:00 Cerekvice n.Loučnou - Čistá 3:2 (2:2)
So 06.09. 16:00 Jaroměřice - Dlouhá Loučka 0:1 (0:1)
So 06.09. 17:00 Březová n.Svitavou - Radiměř 6:1 (4:0)
So 06.09. 17:00 Sebranice - Městečko Trnávka 2:1 (1:0)
6. kolo
So 13.09. 16:00 Radiměř - Dlouhá Loučka 2:2 (1:1)
So 13.09. 16:00 Městečko Trnávka - Jaroměřice 3:1 (2:1)
So 13.09. 16:00 Čistá - Sebranice 0:0 (0:0)
So 13.09. 16:00 Janov - Horní Újezd 3:2 (1:0)
So 13.09. 16:00 Kamenná Horka - Mladějov n.Moravě 2:1 (1:1)
So 13.09. 17:00 Březová n.Svitavou - Kunčina 4:0 (2:0)
Ne 14.09. 17:00 Bystré - Cerekvice n.Loučnou 0:3 (0:3)
7. kolo
So 20.09. 15:30 Kunčina - Radiměř 0:2 (0:1)
So 20.09. 15:30 Mladějov n.Moravě - Březová n.Svitavou 1:2 (1:1)
So 20.09. 15:30 Cerekvice n.Loučnou - Janov 2:2
So 20.09. 15:30 Jaroměřice - Čistá 0:0
So 20.09. 15:30 Dlouhá Loučka - Městečko Trnávka 3:2
So 20.09. 16:30 Sebranice - Bystré 4:2 (2:0)
Ne 21.09. 16:30 Horní Újezd - Kamenná Horka 1:2 (0:0)
8. kolo
So 27.09. 15:30 Radiměř - Městečko Trnávka 3:0 (2:0)
So 27.09. 15:30 Čistá - Dlouhá Loučka 3:1 (1:1)
So 27.09. 15:30 Janov - Sebranice 1:3 (1:0)
So 27.09. 15:30 Kamenná Horka - Cerekvice n.Loučnou 1:4 (0:0)
So 27.09. 15:30 Kunčina - Mladějov n.Moravě 3:2 (1:1)
So 27.09. 16:30 Březová n.Svitavou - Horní Újezd 8:0 (5:0)
Ne 28.09. 16:30 Bystré - Jaroměřice 1:0 (0:0)
9. kolo
So 04.10. 15:00 Mladějov n.Moravě - Radiměř 6:3 (2:2)
So 04.10. 15:00 Cerekvice n.Loučnou - Březová n.Svitavou 1:1 (0:0)
So 04.10. 15:00 Jaroměřice - Janov 1:5 (1:0)
So 04.10. 15:00 Dlouhá Loučka - Bystré 5:0
So 04.10. 15:00 Městečko Trnávka - Čistá 2:0
Ne 05.10. 15:00 Sebranice - Kamenná Horka 3:0 (0:0)
Ne 05.10. 16:00 Horní Újezd - Kunčina 1:0
10. kolo
So 11.10. 15:00 Radiměř - Čistá 2:2 (1:1)
So 11.10. 15:00 Janov - Dlouhá Loučka 4:2 (2:1)
So 11.10. 15:00 Kamenná Horka - Jaroměřice 5:3 (4:1)
So 11.10. 15:00 Kunčina - Cerekvice n.Loučnou 0:4
So 11.10. 15:00 Mladějov n.Moravě - Horní Újezd 4:0 (0:0)
So 11.10. 16:00 Březová n.Svitavou - Sebranice 5:0
Ne 12.10. 16:00 Bystré - Městečko Trnávka 3:2 (2:2)
11. kolo
So 18.10. 14:30 Cerekvice n.Loučnou - Mladějov n.Moravě 2:3
So 18.10. 14:30 Jaroměřice - Březová n.Svitavou 1:4
So 18.10. 14:30 Dlouhá Loučka - Kamenná Horka 3:3 (2:0)
So 18.10. 14:30 Městečko Trnávka - Janov 1:1
So 18.10. 14:30 Čistá - Bystré 0:2 (0:0)
So 18.10. 15:30 Sebranice - Kunčina 4:0 (2:0)
Ne 19.10. 15:30 Horní Újezd - Radiměř 2:0 (0:0)
12. kolo
So 25.10. 14:30 Radiměř - Bystré 1:1 (1:0)
So 25.10. 14:30 Janov - Čistá 2:1
So 25.10. 14:30 Kamenná Horka - Městečko Trnávka 3:1
So 25.10. 14:30 Březová n.Svitavou - Dlouhá Loučka 2:0
So 25.10. 14:30 Kunčina - Jaroměřice 1:5
So 25.10. 14:30 Mladějov n.Moravě - Sebranice 4:2 (3:1)
Ne 26.10. 14:30 Horní Újezd - Cerekvice n.Loučnou 0:3 (0:1)
13.kolo
So 01.11. 14:00 Cerekvice n.Loučnou - Radiměř 2:0 (1:0)
So 01.11. 14:00 Sebranice - Horní Újezd 3:0 (1:0)
So 01.11. 14:00 Jaroměřice - Mladějov n.Moravě 1:3 (1:0)
So 01.11. 14:00 Dlouhá Loučka - Kunčina 2:3
So 01.11. 14:00 Městečko Trnávka - Březová n.Svitavou 0:0 (0:0)
So 01.11. 14:00 Čistá - Kamenná Horka 3:3 (2:2)
Ne 02.11. 14:00 Bystré - Janov 3:3 (2:1)
Jaro 2009
14.kolo
So 04.04. 16:30 Sebranice - Radiměř 3:0 (1:0)
So 04.04. 16:30 Cerekvice n.Loučnou - Jaroměřice 4:2
So 04.04. 16:30 Mladějov n.Moravě - Městečko Trnávka 0:0
So 04.04. 16:30 Kunčina - Čistá 0:2
So 04.04. 16:30 Březová n.Svitavou - Bystré 10:0 (6:0)
So 04.04. 16:30 Kamenná Horka - Janov 2:1 (2:0)
Ne 05.04. 16:30 Horní Újezd - Dlouhá Loučka 1:0
15.kolo
So 11.04. 16:30 Radiměř - Kamenná Horka 1:2 (0:1)
So 11.04. 16:30 Janov - Březová n.Svitavou 2:2
So 11.04. 16:30 Čistá - Mladějov n.Moravě 3:2
So 11.04. 16:30 Dlouhá Loučka - Cerekvice n.Loučnou 1:2 (0:1)
Ne 12.04. 16:30 Bystré - Kunčina 1:1
Ne 12.04. 16:30 Městečko Trnávka - Horní Újezd 0:0
Ne 12.04. 16:30 Jaroměřice - Sebranice 2:2
16.kolo
So 18.04. 17:00 Sebranice - Dlouhá Loučka 4:0 (1:0)
So 18.04. 17:00 Cerekvice n.Loučnou - Městečko Trnávka 5:0 (4:0)
So 18.04. 17:00 Mladějov n.Moravě - Bystré 6:3 (2:2)
So 18.04. 17:00 Kunčina - Janov 0:2 (0:1)
So 18.04. 17:00 Březová n.Svitavou - Kamenná Horka 2:1 (0:0)
Ne 19.04. 17:00 Jaroměřice - Radiměř 3:1 (2:1)
Ne 19.04. 17:00 Horní Újezd - Čistá 2:0 (0:0)
17.kolo
So 25.04. 17:00 Radiměř - Březová n.Svitavou 1:8 (0:6)
So 25.04. 17:00 Kamenná Horka - Kunčina 0:2 (0:0)
So 25.04. 17:00 Janov - Mladějov n.Moravě 2:1 (1:0)
So 25.04. 17:00 Čistá - Cerekvice n.Loučnou 0:2 (0:2)
So 25.04. 17:00 Dlouhá Loučka - Jaroměřice 2:3
Ne 26.04. 16:30 Městečko Trnávka - Sebranice 1:3
Ne 26.04. 17:00 Bystré - Horní Újezd 0:1
18.kolo
So 28.03. 15:00 Čistá - Březová n.Svitavou 1:2
Čt 30.04. 17:00 Dlouhá Loučka - Mladějov n.Moravě 1:2
Pá 01.05. 14:00 Jaroměřice - Horní Újezd 2:2 (0:2)
Pá 01.05. 17:00 Radiměř - Janov 2:0 (1:0)
Čt 07.05. 17:00 Sebranice - Cerekvice n.Loučnou 3:1 (1:1)
Pá 08.05. 16:00 Bystré - Kamenná Horka 1:2 (1:1)
Pá 08.05. 16:30 Městečko Trnávka - Kunčina 1:2 (0:0)
19.kolo
So 02.05. 17:00 Dlouhá Loučka - Radiměř 2:2 (2:2)
So 02.05. 17:00 Sebranice - Čistá 0:0 (0:0)
So 02.05. 17:00 Cerekvice n.Loučnou - Bystré 5:0 (2:0)
So 02.05. 17:00 Mladějov n.Moravě - Kamenná Horka 4:2 (3:0)
So 02.05. 17:00 Kunčina - Březová n.Svitavou 1:8 (1:4)
Ne 03.05. 17:00 Jaroměřice - Městečko Trnávka 6:0 (2:0)
Ne 03.05. 17:00 Horní Újezd - Janov 1:0 (0:0)
20.kolo
So 09.05. 17:00 Radiměř - Kunčina 1:0 (1:0)
So 09.05. 17:00 Březová n.Svitavou - Mladějov n.Moravě 2:2 (2:1)
So 09.05. 17:00 Kamenná Horka - Horní Újezd 2:2 (2:0)
So 09.05. 17:00 Janov - Cerekvice n.Loučnou 1:1 (1:1)
So 09.05. 17:00 Čistá - Jaroměřice 2:3 (1:1)
Ne 10.05. 16:30 Městečko Trnávka - Dlouhá Loučka 1:1
Ne 10.05. 17:00 Bystré - Sebranice 1:4
21.kolo
So 16.05. 17:00 Dlouhá Loučka - Čistá 2:0 (1:0)
So 16.05. 17:00 Sebranice - Janov 4:1 (4:0)
So 16.05. 17:00 Cerekvice n.Loučnou - Kamenná Horka 6:0 (4:0)
So 16.05. 17:00 Mladějov n.Moravě - Kunčina 3:0 (1:0)
Ne 17.05. 16:30 Městečko Trnávka - Radiměř 0:1 (0:1)
Ne 17.05. 17:00 Jaroměřice - Bystré 4:0 (2:0)
Ne 17.05. 17:00 Horní Újezd - Březová n.Svitavou 1:3 (1:2)
22.kolo
So 23.05. 17:00 Radiměř - Mladějov n.Moravě 5:1 (3:0)
So 23.05. 17:00 Kunčina - Horní Újezd 1:2 (1:0)
So 23.05. 17:00 Březová n.Svitavou - Cerekvice n.Loučnou 2:1 (2:0)
So 23.05. 17:00 Kamenná Horka - Sebranice 1:2 (1:1)
So 23.05. 17:00 Janov - Jaroměřice 1:1
So 23.05. 17:00 Čistá - Městečko Trnávka 4:1
Ne 24.05. 17:00 Bystré - Dlouhá Loučka 2:4
23.kolo
So 30.05. 16:00 Jaroměřice - Kamenná Horka 2:1 (1:1)
So 30.05. 17:00 Čistá - Radiměř 6:1 (5:1)
So 30.05. 17:00 Dlouhá Loučka - Janov 1:3
So 30.05. 17:00 Sebranice - Březová n.Svitavou 1:5 (0:4)
So 30.05. 17:00 Cerekvice n.Loučnou - Kunčina 6:1
Ne 31.05. 16:30 Městečko Trnávka - Bystré 0:6 (0:2)
Ne 31.05. 17:00 Horní Újezd - Mladějov n.Moravě 1:4 (0:1)
24.kolo
So 06.06. 17:00 Radiměř - Horní Újezd 1:1 (1:1)
So 06.06. 17:00 Mladějov n.Moravě - Cerekvice n.Loučnou 0:6 (0:4)
So 06.06. 17:00 Kunčina - Sebranice 0:6 (0:2)
So 06.06. 17:00 Březová n.Svitavou - Jaroměřice 9:0 (4:0)
So 06.06. 17:00 Kamenná Horka - Dlouhá Loučka 4:2
So 06.06. 17:00 Janov - Městečko Trnávka 3:2 (1:1)
Ne 07.06. 17:00 Bystré - Čistá 3:2
25.kolo
So 13.06. 17:00 Čistá - Janov 2:0 (0:0)
So 13.06. 17:00 Sebranice - Mladějov n.Moravě 2:4 (2:0)
So 13.06. 17:00 Cerekvice n.Loučnou - Horní Újezd 5:2
So 13.06. 17:30 Dlouhá Loučka - Březová n.Svitavou 1:2
Ne 14.06. 16:30 Městečko Trnávka - Kamenná Horka 1:4 (0:2)
Ne 14.06. 17:00 Bystré - Radiměř 2:1 (1:0)
Ne 14.06. 17:00 Jaroměřice - Kunčina 3:0 (0:0)
26.kolo
So 20.06. 17:00 Radiměř - Cerekvice n.Loučnou 0:3 (0:1)
So 20.06. 17:00 Mladějov n.Moravě - Jaroměřice 4:3 (0:2)
So 20.06. 17:00 Kunčina - Dlouhá Loučka 3:1
So 20.06. 17:00 Březová n.Svitavou - Městečko Trnávka 5:1
So 20.06. 17:00 Kamenná Horka - Čistá 2:0 (1:0)
So 20.06. 17:00 Janov - Bystré 3:0 (2:0)
Ne 21.06. 17:00 Horní Újezd - Sebranice 2:2 (0:2)
Sezona 2008/2009 - Podzim
Janov – Radiměř 2 : 1 (1:1)
21.07.2009 15:39———
Radiměř - Sebranice 3:4 (1:2)
21.07.2009 15:48———
Radiměř - Jaroměřice 4:2 (2:2)
21.07.2009 15:56———
Radiměř - Dlouhá Loučka 2:2 (1:1)
21.07.2009 16:03———
Radiměř - Městečko Trnávka 3:0 (2:0)
21.07.2009 16:08———
Mladějov n.Moravě - Radiměř 6:3 (2:2)
21.07.2009 16:12———
Radiměř - Čistá 2:2 (1:1)
21.07.2009 16:16———
Horní Újezd - Radiměř 2:0 (0:0)
21.07.2009 16:21———
Radiměř - Bystré 1:1 (1:0)
21.07.2009 16:25———
Cerekvice n.Loučnou - Radiměř 2:0 (1:0)
21.07.2009 16:28———
Sezona 2008/2009 - Jaro
Sebranice - Radiměř 3:0 (1:0)
20.05.2009 11:06———
Radiměř - Kamenná Horka 1:2 (0:1)
22.07.2009 12:47———
Jaroměřice - Radiměř 3:1 (2:1)
22.07.2009 13:41———
Radiměř - Březová n.Svitavou 1:8 (0:6)
22.07.2009 14:03———
Radiměř - Janov 2:0 (1:0)
22.07.2009 14:23———
Dlouhá Loučka - Radiměř 2:2 (2:2)
22.07.2009 15:28———
Radiměř - Kunčina 1:0 (1:0)
22.07.2009 15:49———
Městečko Trnávka - Radiměř 0:1 (0:1)
22.07.2009 17:20———
Radiměř - Mladějov n.Moravě 5:1 (3:0)
22.07.2009 17:38———
Čistá - Radiměř 6:1 (5:1)
22.07.2009 17:53———
Radiměř - Horní Újezd 1:1 (1:1)
22.07.2009 18:05———
Bystré - Radiměř 2:1 (1:0)
22.07.2009 18:05———
Radiměř - Cerekvice n.Loučnou 0:3 (0:1)
22.07.2009 18:06———