Branky: Dračka,  Valášek, Tesař – J. Trnečka

Diváci: 110

TJ Jaroměřice:Jos. Valenta – Jan Valenta, M. Valenta, Macháček, Dračka, Valášek, Švec, Vykydal, Batelka, Tesař, Knoll (Gecl, Václavek, Jakab)

TJ Radiměř:Jedlička – Doubek, Bubela, Olšer, Sterenčák, Jachan, Savočka, Karlík, Mauer, J.Trnečka, Kovář
(Amerling,T. Trnečka, Dlábek)

Domácí měli dobrý nástup, hned z prvního brejku protáhl brankáře hostů Libor Batelka. Další příležitost využil v 10. minutě důrazný Radek Dračka a hlavou otevřel skóre 1:0. Vedení nevydrželo dlouho, pouze do chvíle, kdy se uvolnil J. Trnečka a sražený míč podklouzl pod padajícího brankáře Josefa Valentu. Hosté často hrozili z brejků, žádný ale nedotáhli do konce a v poločase znovu ztráceli, když hradbu těl propálil David Valášek. Druhá půle byla více rozkouskovaná a bojovná. Pojistku na tři body přidal po standartní situaci novic Tesař. Následně si pohrál s obranou hostů Pavel Vykydal a lobem přes brankáře jen těsně přestřelil.Výsledek domácí uhájili, přestože závěr odehráli oslabeni o vyloučeného hráče.