Branky: 21´1:0 Nádvorník, 44´ 2:0 Doubek

ŽK: 0:2

Diváci: 130

Sokol Dolní Újezd B: Klusoň – Mráz, Renza, Havran, Nádvorník, Kuchta, Fulík, Čejka, Doubek, M. Částek, Heinisch (J. Vomáčka, Pravec, Vaňous)

TJ Radiměř: Škorpík – Pálka, Doubek, L. Olšer, Bubela, Jachan, Beneš, Ondroušek, Mauer, T. Trnečka, Kalod (Moravec, L. Trnečka, Jedlička)

Odložené utkání na čtvrtek mohlo vítězstvím hráčů Radiměře velmi přiblížit záchraně v okresním přeboru.Jenže od prvních minut bylo na hřišti pouze mužstvo D.Újezda,které si prakticky dělalo co chtělo.Velké procento takového vývoje můžeme přikládat obrovsky laksnímu přístupu hostujících hráčů k zápasu a jejich nulové bojovnosti.Tím pádem bylo o vývoji utkání rozhodnuto už v první půli.Po celý zápas se radiměřští k ničemu nedostali a jediná střela na domácí bránu přišla v 71 minutě od střídajícího obránce Moravce ze 30-ti metrů !Výhra domácího Újezda 2:0 byla ještě milosrdná díky skvělým zákrokům našeho brankáře Škorpíka.