Radiměř - Kamenná Horka 2 : 5 (0:3)

26.10.2009 16:40

Rozhodčí: Heger (Městečko Trnávka)

Branky: 10´0:1 Benc, 29´0:2 Jiroušek, 30´0:3 Škáva, 62´0:4 Opršal, 73´1:4 Savočka, 78´2:4 Trnečka J., 82´2:5 Benc

ŽK: 1:2

Diváci: 80

TJ Radiměř: Jedlička – Bubela,Trnečka T.,Olšer L.,Amerling,Trnečka J.,Jachan,Ondroušek,Savočka,Beneš,Kalod (Fuchs,Olšer St., Trnečka L.)

Sokol Kamenná Horka: Hasenöhrl – Letocha,Tesař,Mach,Weber,Dokoupil,Škáva,Jiroušek,Benc,Bubela,Opršal (Bednář,Lustyk,Nedoma)

V tomto duelu chtělo naše mužstvo každopádně bodovat! Od prvních minut se hráči snažili vzít iniciativu do svých rukou, ale opět jsme naráželi na svoji nemohoucnost vstřelit branku. Tuto přednost nám ukázali hosté, kdy první střela na naši svatyni, která vznikla obrovskou obrannou chybou skončila gólem. Toto nám soupeř ukázal do poločasu ještě dvakrát, kdy jsme jim to vždy až moc ulechčovali svým nedůrazem na naší polovině. Ke slovu se domácí dostali až za stavu 0:4 , kdy soupeř už tak moc nehrál a snížili dvěmi brankami na 2:4, ale poté se opět ukázala naše největší slabina, čímž je obranná fáze a osamocený hráč Horky na malém vápně pohodlně skóroval a upravil na konečných 2:5 !!