Sezona 2009/2010
Turnaje přípravek jsou rozděleny do 3 skupin A,B,C
Účastníci jednotlivých skupin
skupina A: Horní Újezd,Čistá,Morašice,Sebranice,Cerekvice
skupina B: Borová,Bystré,Radiměř,Březová n./Sv.
skupina C: Třebařov,Jaroměřice,Jevíčko,Rychnov na Moravě,Městečko Trnávka
TURNAJE NAŠÍ SKUPINY
Podzim 2009
Neděle 30.8. 2009 v 9.00 - (pořádající oddíl : Borová)
Neděle 6.9.2009 v 9.00 - (pořádající oddíl : Bystré)
Neděle 20.9. 2009 v 9.00 - (pořádající oddíl : Radiměř)
Sobota 26.9. 2009 v 10.00 - (pořádající oddíl : Březová n./Sv.)
Jaro 2010
Neděle 2.5. 2010 v 9.00 - (pořádající oddíl : Borová)
Neděle 23.5. 2010 v 9.00 - (pořádající oddíl : Radiměř)
Referáty z jednotlivých turnajů
Turnaj v Borové
20.07.2009 18:50
Naši nejmenší fotbalisti jeli 30.8.2009 na svůj historicky premiérový mistrovský turnaj okresního přeboru v kopané do Borové a získali zde své pvní ostruhy.
Tohoto turnaje se zúčastnili tito hráči: Janečka Petr, Juračka Jan, Kincl Štěpán,Škorpíková Kateřina, Čejka Václav, Němec Martin,...
>>
———
Turnaj v Bystrém
20.07.2009 18:51
Ke svému druhému mistrovskému turnaji odjížděli naši borci do Bystrého.
Jména reprezentantů Radiměře: Janečka Petr,Němec Martin, Čejka Václav, Juračka Jan, Mikuta Jakub, Šplíchal Daniel, Němcová Adriana, Kincl Štěpán, Veselý Jakub
základní...
>>
———
Turnaj v Radiměři
20.07.2009 18:51
Na svém třetím mistrovském turnaj se představili naši borci v domácím prostředí Radiměřského stadionu.
Jména reprezentantů Radiměře: Němec Martin, Čejka Václav, Juračka Jan, Mikuta Jakub, Šplíchal Daniel, Němcová Adriana, Kincl Štěpán, Junek Jaroslav,...
>>
———
Turnaj v Březové n./Sv.
20.07.2009 18:52
Čtvrtý mistrovský turnaj se odehrál v nedaleké Březové nad Svitavou.
Výsledky:
Březová n./Sv. - Radiměř 1 : 1 br.: Němec
Pár slov: První utkání jsme hráli s Březovou, který jsme pouze remizovali 1:1. Naši hráči měli mnoho nevyužitých šancí- narozdíl od soupeře, kterému k remíze...
>>
———
2. Turnaj v Borové
07.05.2010 10:20
Druhé kolo turnajů začalo pro naše elévky v Borové - tentokrát na přírodním trávníku, ale za sychravého počasí.
Jména reprezentantů Radiměře: Čejka Václav, Janečka Petr, Junek Jaroslav, Juračka Jan, Kincl Štěpán, Mikuta Jakub, Němcová Adriana, Němec Martin, Škorpíková Kateřina, Pechr...
>>
———
2.turnaj v Radiměři
25.05.2010 11:00
Po půlroce zamířil mistrovský turnaj elévků opět na naše hřiště do Radiměře a s ním i pěkné počasí!!
Jména reprezentantů Radiměře: Janečka Petr, Škorpíková Kateřina, Němcová Adriana, Čejka Václav, Bednář Daniel, Pechr Dominik, Mikuta Jakub, Kincl Štěpán, Bauer David, Šplíchal...
>>
———