Branky: Trnečka J 2x,Olšer St.
ČK:0:1
Diváků: 60
ROzhodčí: Ožvoldík

Domácí,kteří měli v sestavě hráče,kteří hrají pravidelně za muže a nestíhají dorost začali velmi vlažně.Hosté byli zezačátku lepším mužstvem a po chybě golmana a krajního obránce vedli 0:2.Ke konci prvního poločasu se domácí vrátili do zápasu zlepšenou hrou a ukázali že i oni umějí ohrozit branku soupeře.Druhý poločas se domácí zlepšili a po změnách v sestavě nepustili svého soupeře k žádné šanci.Domácí Trnečka vrátil Radiměř do hry penaltou.Hosté zápas psychicky neunesli a po sprosté urážce rozhodčího byl hostující hráč vyloučen.Radiměř poté využila převahu a přidala dva hezké goly.Za zmínku stojí i vynikající výkon hostujícího brankáře.Poté si Radiměř výsledek ubránila a bitvu na čele tabulky zvládla.