Rozhodčí: Ožvoldík,Havránek (Svitavy)

Branky: 14´1:0 Trnečka L., 26´2:0 Trnečka L., 32´2:1 Hladík

ŽK: 2:2

Diváci: 50

Zápas považovaný za derby se vyvíjel od prvních minut ve prospěch domácího celku Radiměře, který chtěl oplatit podzimní porážku!! Pozitivem tohoto zápasu byl návrat dlouhodobě nemocného (mononukleóza) Lukáše Trnečky, který vlítl na hřiště jako uragán a než se soupeř rozkoukal, už jim poslal první vizitku v podobě vedoucí branky. Chuť do fotbalu měl ale velkou a tak za 12 minut po první brance se trefil i podruhé a to hlavou!! Za stavu 2:0 pro Radiměř se hra vyrovnala a začalo se více mluvit jak hrát.Toho využili hosté a po jedné z akcí snížili.

Druhá půle už nebyla tak záživná a odehrávala se převážně uprostřed hřiště. Bylo to také tím, že někteří hráči byli vystřídáni a šancí na obou stranách rapidně ubylo. A tak se už nic vážnějšího nestalo a Radiměř oplatila prohru z loňska. 3 důležité body zůstali doma!