TJ Radiměř - Sokol Vendolí 2 : 1

16.07.2009 13:07

Dohrávka 14.kola okresního přeboru dorostu mezi Radiměří a Vendolím vyzněla tříbodově pro domácí mužstvo.
Průběh utkání: Hosté začali velmi aktivně, když v 5.minutě se dostal k zakončení L.Fuchs a branku míjel jen o centimetry.
To však bylo jediné z prvního poločasu co hosté předvedli naopak domácí se rychle oklepali z šsnce hostí a začali hrát svoji hru.
Po několika minutách se po pěkné akci dostal sám před golmana T.Trnečka, ale bohužel branku netrefil.

Domácí pokračovali vaktivitě a přibylo spoustu dalších šancí. Po další pěkné nahrávce znovu pelášíl domácí forward T.Trnečka sám na golmana, ale
opět z tohoto souboje vyšel vítězně hostující golman ikdyž byl domácí hráč atakován a rozhodčí tento souboj posoudil jako regulerní. Ve 30.minutě se Palla u lajny protáhl mezi třemi hráči a zastavil ho ve vápně až hostující stoper za cenu faulu, takže se kopala penalta, tu s přehledem proměnil Olšer a poslal domácí do vedení 1:0. Radiměřští kluci si vytvářeli další příležitosti a ve 43.minutě využil zaváhání hostující obrany T.Trnečka a po kličce golmanovi uklízel do branky náš nový hráč "skoty" na 2:0 .Zdálo se být rozhodnuto, ale pro hosty vykřesal naději na zvrat po přímém kopu Milota Radek.
Hosté měli v závěru tlak, ale nic z toho nevytěžili a tak domácí se mohou radovat ze tří bodů .