Branky: 34´1:0 Palla, 83´2:0 Beneš

ŽK: 0:4

ČK: 0:1

Diváci: 30

Naši dorostenci nastoupili bez svých opor a stálých hráčů Trnečky Tomáše a Milana Beneše. Prvně jmenovaný nebyl vůbec na soupisce a druhý pouze na lavičce náhradníků. Důvodem jejich absence bylo, že musí nastoupit za muže a být naprosto svěží a připravení za vyšší kategorii. Přesto od úvodních minut se naši borci posílení o žáky svého soupeře nezalekli a svedli s ním vyrovnanou partii. Šancí mnoho nebylo, ale když taková jedna přišla a to v 34 minutě, kdy si na centr pohotově a důrazně naběhl Palla, vlnila se síť !! Hostům nelze upřít snahu po vyrovnání, ale do vyložených šancí se díky bezchybné obraně a jistými zákroky brankáře Janků nedostali.

Druhá půle byla poznamenaná deštěm a hra se začala kouskovat. Vše nasvědčovalo, že zápas skončí 1:0, ale proti byl právě Beneš, který přišel do hry na posledních 15 minut, aby se před svým zápasem za muže rozběhal. Ten po osmi minutách rozhodl o výhře Radiměře v poměru 2:0. V celku poklidný zápas poznamenala pouze červená karta pro hostujícího brankáře, který zastavil nedovoleně našeho útočníka postupujícího na opuštěnou branku.