Radiměř - Třebařov 1:1

17.07.2009 12:11

Radiměř - Třebařov    1:1  (0 : 0) br.: 70´1:0 Švonc, 70+1´1:1 Werner

Tento duel se odehrál v Pondělí odpoledne o týden později pro nezpůsobilý terén.Celý zápas se odehrál ve velmi dobrém tempu s oboustranou snahou neudělat chybu a nedovolit soupeři skórovat. To mělo za následek minimum šancí a do poslední minuty nerozhodný výsledek 0:0. Poté se začali dít věci !! V poslední minutě nezachytil brankář Třebařova centr z naší pravé strany a Patrik Švonc toho dokázal využít a uklidil míč nekompromisně do sítě 1:0 ! To ale nebylo vše ! Hosté po rozehře posunuli svého stopera do předu a hráli vabank. V době,kdy jsme si mysleli,že odplata za podzimní 3 penalty během posledních minut a tím pádem naše prohra bude dokonána,přišla rána z čistého nebe. V posledních vteřinách zápasu se dražený míč dostal k jejich vysunutému stoperovi a ten ze 30 metrů napálil míč přímo pod břevno našeho gólmana Filipa Janků a vyrovnal !