Rozhodčí: Dvořák P. (Svitavy)

Branky: 33´0:1, 85´0:2

ŽK: 3:2

Diváci: 30

Toto sousedské derby začalo celkem svižně s přeléváním hry z jedné strany na druhou, ale šance které byli o něco gólovější měli na kopačkách hosté z Rohozné. Jenom ta koncovka byla poněkud slabší. Na domácích byla vidět nesoustředěnost a kostrbatý přechod do útočné fáze. Když už se do slibné šance dostali, tak chyběl ten pověstný krůček, který byl potřeba ke vstřelení branky. Hosté měli více štěstí a po jedné střele, kterou náš brankář neudržel a vyrazil před sebe, útočník Rohozné dorazil do sítě a šli do vedení. Domácím nelze upřít ve druhém poločase snahu o vyrovnání, jenže momentů k tomu bylo čím dál méně. V 62 minutě došlo k nešťastnému střetu domácího brankáře (žáka) Filipa Janků s hostujícím útočníkem a musel být vystřídán. Na jeho místo nastoupil další hráč ze žáků Dominik Svoboda. Po této události, kterou nezvládl ani rozhodčí se hra změnila v diskuzi plnou emocí a bylo po fotbale. V 85 minutě přišla druhá branka do naší sítě,  kdy na tečovanou střelu už náš gólman nestačil reagovat. Stav 0:2 vydržel až do konce a hosté si odvezli cenné 3 body.