Radiměř - Opatov 10 : 2 (5:0)

11.05.2010 11:34

Rozhodčí: Trnečka T. - oddílový  (Radiměř)

Branky: 8´1:0 Kakáč,15´2:0 Šmerda,21´3:0 Kakáč,25´4:0 Svoboda,30´5:0 Šmerda,39´6:0 Šmerda,53´6:1 vlastní,55´6:2,56´7:2 Janků z P.K.,60´8:2 Šmerda,64´9:2 Šmerda,65´10:2 Janků

ŽK: 1:0

Diváci: 40

Další krůček k vysněnému cíli a vítězství v soutěži museli udělat naši hráči proti Opatovu, který minulé kolo překvapivě remizoval s Chornicemi 1:1 - našeho největšího rivala v souboji o první místo.

Od úvodních minut byla zjevná převaha domácích hráčů Radiměře jak v kombinaci, tak i ve fyzické síle a po čtvrt hodině už vedli 2:0. Za dalších 15 minut to už bylo 5:0 a o vítězi nebylo pochyb.

Do druhé půle nastoupili jako vždy hráči přípravky Kincl, Němec a oba opět ukázali, že do týmu žáků už patří jako plnohodnotní hráči! Za stavu 6:0 si ale vybrala naše obrana oddechový čas a v domnění, že se nemůže už nic stát, přestala se svými protihráči běhat. Ti toho náležitě využili a během dvou minut upravili s pomocí našich skóre na 6:2!! Poté opět domácí zabrali a přidali do sítě opatovských ještě čtyři pozdravy! Svou velkou premiéru si na posledních 15 minut odbyl v bráně náš gólmánek z přípravky Petr Janečka, který je doufejme další brankařskou nadějí pro radiměřský fotbal!!