Rozhodčí : Kvapil (Svitavy)

Branky : 27´1:0 Trnečka J., 30´2:0 Hozák, 52´3:0 Šmerda, 65´4:0 Škranc

ŽK : 1:1

Diváci : 50

Hosté přijeli pouze s 10 hráči, avšak jejich fyzický vzrůst vzbuzoval respekt u našich hráčů zejména 5-ti žáků, kteří za náš dorost nastoupili. Hra od prvních minut byla vyrovnaná bez větších šancí až do 27 minuty, kdy si míč postavil k přímému kopu Kuba Trnečka a bez větších problémů umístil střelu k tyči 1:0. Za 3 minuty na to se objevil před samotným brankářem hostí Hozák a šajtličkou do šibenice zvyšoval na 2:0.

Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil a až na dvě nastřelené břevna od hráčů Linhartic se hosté k ničemu nedostali. Zato důrazné dojíždění zdánlivě ztraceného míče našim žáčkem Šmerdou se vyplatilo a rázem jsme vedli už o 3 branky. A když se poté ještě objevil na správném místě další z řad žáků Adam Škranc a dvojí střelu Pally do brankáře dorazil do opuštěné branky hostí, zrodila se výhra domácích 4:0.