Radiměř - Boršov 6 : 3 (4:3)

29.09.2009 19:19

Rozhodčí: Ožvoldík (Svitavy)

Branky: 7´1:0 Šmerda, 18´2:0 Svoboda, 19´2:1, 20´3:1 Janků, 29´4:1 Janků, 30´4:2, 34´4:3, 54´5:3 Svoboda, 67´6:3 Svoboda

ŽK: 0:3

Diváci: 30

Se soupeřem, který porazil minulé kolo Chornice jsme chtěli hrát zodpovědně v obraně a trpělivě čekat na příležitosti. Ty se dostavili až nečekaně brzy, kdy v 7 a 18 minutě zužitkovali své šance Šmerda"Šmegy" a krásnou střelou Svoboda"Skater". Poté se poprvé projevilo špatné psychické rozpoložení našeho brankáře Adama Škrance a v 19 minutě dostal první housličky 2:1. Ale minutu na to se gólově zapsal i náš nejl.střelec Filip Janků "Fída" a za devět minut si to zopakoval. Chvilku po našich gólech se opět do hry dostali hosté, když v 30 min. lehkou střelou a druhými housličkami našemu brankáři snížili a 4 minuty po rozehrání se dostali na rozdíl jedné branky, když si opět lehkou střelou vybral svůj den náš gólman. Do druhé půle jsme nastoupili s nutnou změnou na postu brankáře kam se postavil Filip Janků. Chvilku nám trvalo než jsme se dostali do tempa, ale poté už byla hra naše a svůj náskok jsme ještě navýšíli dvěma trefama do černého našim novým kanonýrem Svobodou !!