Proseč - Radiměř 1:1 (0:1)

27.08.2013 18:14

Rozhodčí:   nezjištěno

Branky:  42´ 0:1 Sedlák, 52´ 1:1

ŽK:  1:2

Diváci: 50

 

K historicky prvnímu utkání našich dorostenců v 1.A třídě Pardubického kraje jsme zajížděli na hřiště FK Proseč.O tomto soupeři jsme věděli pouze jediné - v minulé sezoně hrál Krajský přebor a umístil se na 7.místě s 43 body a skóre 51:50.Jen díky omlazení jejich týmu se dobrovolně přihlásili o soutěž níže,takže nás nečekal vůbec lehký soupeř!Naše mužstvo díky absenci 4 chlapců odjíždělo s 11 hráči a jedním žákem na lavičku.To nebyla sice zrovna nejlepší vyhlídka,ale nejeli jsme prodat svoji kůži lacino a o výsledek se poprat !!

Prvních 10 minut utkání se naši kluci nejspíš teprve seznamovali se skutečností proti komu a v jaké soutěži hrají a podle toho vypadala hra,která byla trošku neurovnaná a nervózní.Pak jsme se rozkoukali,tréma zjevně z některých hráčů spadla a náš tým začal ovládat střed hřiště a přesnými přihrávkami na dobře se pohybující ofenzivní hráče ohrožovali čím dál častěji branku domácích. Ti hrozili pouze nakopávanými míči za obranu,střelami ze střední vzdálenosti a standartními situacemi,které měli opravdu nebezpečné díky fyzickému vzrůstu svých hráčů.Hra byla pro oba týmy po fyzičce velmi náročná a přelévala z jedné strany na druhou,což se muselo divákům určitě líbit.Šance ale více narůstaly spíše na kopačkách hráčů Radiměře,kdy svým celoplošným důrazem,pohybem a vzájemnou spoluprací tlačili čím dál víc soupeře ke své bráně. V 37 minutě to už už vypadalo na gól,ale Sedláček z malého vápna přestřelil. To si vynahradil za 5 minut,kdy se k němu dostal na hranici šestnáctky míč,neukvapil se a lehkou,křížnou střelou překvapil gólmana a zasunul míč k protější tyči ! Toto vedení mohl ještě potvrdit brankou do šatny Kolář,ale samostatný nájezd v 45 min. neproměnil a "jen" vyprášil rukavice domácího brankaře.

Ve druhé půli se nám trošku zamračilo a spustil se lehoučký déšť což ale nemělo velký vliv na do té doby velmi pohledný a bojovný fotbal. V 52 minutě nás ale místo deště zmazila jedna z domácích standartek,kdy si na přetažený roh naběhl jejich útočník,kterého nestačila obrana pokrýt,míč se vrátil před bránu a dorážkou soupeř vyrovnal - 1:1 ! Jenže nápor nepřišel a my jsme se rychle oklepali a opět se snažili ovládnout hru. Jenže postupem času začali docházet síly a ofenzivní část začala mít mezery. Jenže hráčům Proseče nejspíše nerozhodný výsledek buďto stačil,anebo se už také navíc nezmohl a tak do konce utkání se už nic nestalo a naše premiéra v kraji skončila remízou.

Poznámka trenéra: Všech 11 hráčů snesou kritiku a odvedli dobrou práci. 

Sestava:

 

                                 Janků (k)

                        

   Gestinger         Vach          Škranc      Janečka Pavel

                             

                                Vorlíček

   Sedlák                                               Ficker

                                Kolář J. 48´

                   

              Kolář V.                          Kreiner 

Zpět

Vyhledávání

© Copyright 2012 TJ Radiměř | webdesign Tomáš Trnečka