Muži Radiměř - Jaroměřice 4:2

31.08.2008 09:00

V boji o první podzimní body vynesli hosté trumfy v podobě excelentních trestných kopů Valenty, díky nimž dvakrát vedli. Domácí však pokaždé záhy vyrovnali a po změně stran jim nejmladší muž na trávníku J. Trnečka zajistil střelou ze šestnáctky náskok. Hosté se neúspěšně snažili vrátit do zápasu nakopávanými balony, pět minut před koncem jim střelec Karlík sebral poslední naději.
Fakta – branky: Karlík 2, J. Trnečka, Ondroušek – J. Valenta 2. Rozhodčí: P. Dvořák (Svitavy). ŽK: 5:4. Diváci: 150. Poločas: 2:2. TJ Radiměř: Jedlička – Amerling, Bubela, Olšer, Šlesinger, Jachan, Ondroušek, Karlík, Mauer, Peterka, Kudláček (Trnečka, Doubek, Fuchs). TJ Jaroměřice: Jos. Valenta – M. Valenta, Jan Valenta, L. Valenta, Valášek, Vybral, Švec, O. Valenta, Václavek, Zverbík, Batelka (Matocha, Dračka, Jakab).

Zdroj: Svitavský deník