Morašice"B" - Radiměř 0 : 8 (0:4)

29.12.2010 19:08

Rozhodčí: Šenkýř (M.Třebová)

Branky: 5´0:1 Doubek,10´0:2 Mauer,18´0:3 Trnečka J.,18´0:4 Trnečka T.,66´0:5 Bubela,72´0:6 Mauer,76´0:7 Bubela,80´0:8 Trnečka J.

ŽK: 1:0

Diváci: 50

Naplno zabodovat !! To bylo jediným mottem se kterým se jelo na rezervu Morašic.

Než se domácí rozkoukali,tak to motto se začalo naplňovat a už v 5 minutě otevřel skóre Doubek a za dalších 5 minut to bylo zakončením Maura už 0:2! Když během jedné minuty a to v osmnácté se o dvě branky podělili bratři Trnečkové,bylo o vítězi tohoto zápasu rozhodnuto.Pak přestřelka ustala a hosté z Radiměře si začali užívat hry a míč skoro soupeři nepůjčili - jen v zakončování to bylo horší.

Po změně stran exhibice pokračovala a střelecky se prosadil i hráč Bubela a to v 66 min.,kdy zvyšoval už na 0:5.V 72 min. na 0:6 přidal Mauer a domácí mužstvo poslal do kolen.Výsledek potom ještě upravili na konečných 0:8 Bubela a Trnečka J. a nášup byl dokonán!