Mladějov-Radiměř 6:3

05.10.2008 22:11

V 7. minutě nedali domácí penaltu, v průběhu první půle dvakrát vedli, ale soupeř pokaždé srovnal. Zlomem v zápase byla 60. minuta a „červený“ faul Šlesingera na Proseckého potrestaný z penalty Němcem. Lepší Tatran poté utekl na třígólový rozdíl a dovedl utkání jistě k úspěchu.
Fakta – branky: P. Němec 2, P. Prosecký 2, Marek, R. Sekanina – Karlík 2, Ondroušek. Rozhodčí: Urban (Litomyšl). ŽK: 4:2. Diváci: 70. Poločas: 2:2. Tatran Mladějov: Paar – P. Prosecký, Kudyn, Šteffek, R. Němec, P. Sekanina, Abraham, Marek, R. Sekanina, P. Němec, P. Suchý (V. Suchý). TJ Radiměř: Jedlička – Olšer, Šlesinger, Amerling, Jachan, T. Trnečka, Ondroušek, Karlík, Mauer, Satrapa, Kovář (Fuchs, Peterka, J. Trnečka).

Zdroj: Svitavský deník