Městečko Trnávka - Radiměř 2:1

17.07.2009 12:11

Městečko Trnávka - Radiměř    2:1  (0:0) br.: 47´0:1 Švonc, 50´1:1 Drapl, 55´2:1 Bubák

Souboj dvou sousedů v průběžné tabulce o 5 - 6 místo ! Úvodních 35 minut patřilo našim hráčům,kteří domácí Trnávku zmáčkli před jejich branku a bylo otázkou času,kdy jedna z mnoha šancí skončí gólem. Bohužel se tak nestalo a do kabin se šlo s bezbrankovou remízou. To co se stalo s našimi hochy po změně stran nemá logického vysvětlení,protože se stáhli před svou branku,začali dělat neskutečné chyby v obraně a útočná řada se zálohou si vůbec nerozuměla a začala se mezisebou dohadovat. Už v 37 minutě kopali domácí penaltu,kterou ale nedali. 10 minut na to udělal brankář Trnávky chybu,podcenil centrovaný míč a Patrik švonc hlavou skóroval. To bylo z naší strany vše a na hřišti už byli pouze domácí. Do konce stačili nepříznivý stav otočit a zaslouženě vyhráli !! Tento zápas ať se stane ponaučením,že bez bojovnosti a kolektivní hry se nedá porazit nikdo !!