Rozhodčí: Ožvoldík,Havránek (Svitavy)

Branky: 73´0:1 Bubela, 74´1:1 Malý

ŽK: 2:4

Diváci: 100

V mírně pozměněné sestavě vinou pracovních poviností hráčů Štěrby a Nekvindy jsme zajížděli na nevyspytatelného soupeře do Jedlové.I tak bylo v mužstvu cítit po úspěchu z minulého týdne proti Hradci velké uspokojení a přemíra sebejistoty.To se potom na hřišti projevilo velmi negativně,kdy jsme si téměř po celý zápas nerozumněli.Domácí hráli velmi jednoduše a veškeré míče,které měli na kopačkách směřovali dlouhými pasy až do našeho vápna nebo okolo něj.Na to jsme nenašli prakticky odpověď a snaha o kombinaci nám vůbec nevycházela.Když se k tomu přidal i velmi otřesný výkon sudích Ožvoldíka a Havránka,který nenechal v klidu ani místní diváky,byli jsme rádi za bezbrankový 1. poločas.Tento výkon rozhodčích nejspíše vyprovokoval i přítomného předsedu OFS Svitavy Kadlece,který je o přestávce šel navštívit do kabiny a zřejmě padla i nějaká ta domluva k lepšímu výkonu.

Ve 2.půli pokračoval náš velmi nepřesvědčivý výkon a hledání formy z minulých týdnů.Chvílemi se i něco povedlo,ale byl to jako výkřik do tmy.Jenže mezi 65 až 73 minutou si domácí vzali pomyslný oddechový čas a hned tím zaplatili obdrženou brankou,kdy se nádhernou střelou z dálky trefil Bubela a rázem to bylo 0:1 pro Radiměř.Tento stav však trval pouhou minutu!! Po naší pravé straně se takřka přehnal přes obranu domácí hráč Malý a srovnal na 1:1.Tento stav se již nezměnil a za nerozhodný stav po našem výkonu můžeme být nakonec spokojeni,protože v 1.poločase brankář Škorpík chytl dokonce i penaltu.