Jedlová - Radiměř 0:2

17.07.2009 12:10

Jedlová - Radiměř   0:2 (0 : 0) br.: 60´ Šmerda, 67´ Šmerda

Na první mistrák jara jsme jeli s respektem ke kvalitnímu soupeři do Jedlové,který nás na podzim porazil doma 3:0. Od prvních minut ale naši hráči ukazovali,že sem nepřijeli prodat kůži zadarmo a domácí tlačili před jejich branku. Bohužel veškeré jejich šance v prvním poločase neskončili gólem a protože soupeř si téměř žádné nevypracoval,šlo se do kabin za stavu 0:0. Na druhou půli nasadila Jedlová čerstvého hráče,který pravděpodobně zaspal a nestihl začátek utkání a začala být naší brance velmi nebezpečná. Zřejmě se jednalo o jejich nejlepšího hráče!! Asi 15 minut jsme byli v útlumu,ale když to vypadalo zle,podržel nás náš gólman Filip Janků. Poté jsme tlak ustáli a opět se dostávali do hry. V závěru utkání se probudila naše nová střelecká akvizice Michal Šmerda a během 7 minut rouhodl zápas v náš prospěch. Pochvala celému týmu a super 3 body doma !!