Janov-Radiměř 2:1

13.08.2008 13:01

Janov - Radiměř

Úvod divácky velmi atraktivního utkání patřil jednoznačně domácímu celku,který si vytvořil mnoho nebezpečných akcí a my utočili pouze sporadicky.Ve 2.minutě utkání se domácí ujali vedení po centru z pravé strany, domácí utočník šel důrazně do souboje s brankářem Jedličkou ten neudržel centrovaný míč a hostujicí stoper při snaze odkopnout balon trefil utočníika od kterého se míč odrazil do síte 1:0. Poté jsme hru zlepšili a přicházeli i naše šance.Domácí po vstřeleném golu dlouho nedokázali reagovat na náš nástup do hry a my byli páni na hřišti,bohužel z mnoha šancí a schrumáží,kdy např. Fuchs pálil do bránkáře a pak následně do tyče,se ujala Karlíkova střela z 30 minuty.Druhý poločas se hrála vyrovnaná hra,domácí zvýšili tempo hry výsledkem jejich snažení byl také trestný kop,kdy po chybě obránců stojících ve zdi prošel balon až do malého vápna kde byl opět důrazný domácí útočník sám před Jedličkou 2:1. Následovali další neproměněné šance. Na druhé straně přišla v závěru obrovská šance Doubka,který nedokázal usměrnit odražený míč od tyče do odkryté brány bezmocného domácího golmana.Snad příště budeme mít více štěstíčka v domácím prostředí.