19.09.2009 16:03

Rozhodčí: laik (Třebařov)

Branky: 4´0:1 Janků, 18´0:2 Janků, 30´Janků, 32´0:4 Svoboda, 46´0:5 Janků

Diváci: 20

Na tento duel do Třebařova jsme jeli z pozice prvního celku v tabulce, což je po několika sezónách věc nevídaná, ale také hodně zavazující ! Na roli favoritů jsme do této chvíle nebyli zvyklí, ale také jsme věděli, že nás ty těžké zápasy teprve čekají a tento měl být jeden z nich. Zápas nezačal vůbec špatně a ve 4 minutě po zahrání rohového kopu Prchala na přední tyč si krásně naběhl Filip Janků a hlavou do šibenice nedal gólmanovi domácích šanci 0:1. Poté jsme měli spoustu příležitostí skóre navýšit, ale nic se neujalo až opět rohový kop v 18 minutě a znovu Filip Janků hlavou na 0:2 pro Radiměř ! Do této doby se domácí dostali před naší bránu asi 3x a to spíše díky naší trochu lehkovážné hře obrany, ale vždy se to vyřešilo bez větších potíží. Zato naše hra do předu měla spád a domácí chvílemi až uzamykala na její polovině. Když ve 30 minutě přidal tentokrát nohou Filip Janků další gól mohl slavit už svůj druhý hattrick ze čtyř utkání v této sezoně !! Do poločasu to ale nebylo vše ! Za dvě min. po rozehrání soupeře se zapsal do listiny střelců i do té doby velmi pracovitý Dominik Svoboda.

Druhá půle už tak záživná nebyla a výše skóre se také trochu podepsala na výkonu některých našich hráčů, když někdy až moc začali míč vodit na svých kopačkách. Dalším důvodem bylo i nasazení hráčů naší přípravky, kteří se s velkým fotbalem teprve seznamují - samozřejmě až na Martina Němce, který si už své místo v základní sestavě žáků už dávno vypracoval svými výkony. Nakonec se skóre přece ještě změnilo a to díky opět komu jiném než Filipem Janků na 0:5. Takto skončilo i utkání, které bylo pro nás velmi důležité a my ho zvládli až nečekaně hladce !!