TJ Radiměř - Staré Město 5 : 2 (1 : 1)

16.07.2009 13:58

15. kolo okresního přeboru dorostu nabídlo souboj 6.Radiměře s posledním Starým Městem.Radiměř trochu oslabená nezačala příliš aktivně, když v 8.minutě po chybě v obraně se prosadhostující útočník a poslal hosty do vedení 0:1.Domácí se za chvíli vzpamatovali a po rohovém kopu "bagra" poslal míč do brány Lanc 1:1 .První poločas už se potom dohrával spíše v bojovném duchu než pohledném fotbalu.

Druhý poločas nastoupil do hry J. Trnečka místo T.Hozáka. Radiměř se hned ze začátku dostala do vedení, když ve 47.minutě vystřelil domácí Šmerda z vápna a nádherným gólem poslal kluky do vedení 2:1.Poté nastoupil T.Trnečka a M.Kudláček a na hřišti se začali objevovat i pohledné akce. Jedna z nich skončila v 60.minutě když míč opět hlavou dorazil do sítě Lanc 3:1. V 74.minutě přidal gól T.Trnečka 4:1 a prakticky bylo rozhodnuto, ale hosté ještě zdramatizovali a vstřelili kontaktní branku na 4:2. Chvíli před koncem si míč narazil "Hynďa" s M.Kudláčkem a střelou ze šestnácky překvapil hostujícího brankáře 5:2.Domácí i v oslabené sestavě dokázali přehrát soupeře a druhou půli ho k ničemu nepustit.Velmi dobré výkony v jarní části soutěže!!!