Rozhodčí: Šenkýř (M.Třebová)

Branky: Palla-2x,Trnečka J., Trnečka T., Marek - Křenek,Kováč

ŽK: 1:0

Diváci: 70

Naši dorostenci opět doplněni čtyřmi žáky, z toho byli tři od začátku v poli nezačali nejlépe. Sice na hřišti vypadali jistějším dojmem, ale v koncovce to byla bída. A tak přišel trest v podobě náhodného protiútoku, nedorozumění naší obrany a gól v naší síti byl na světě 0:1 ! Po zbytek prvního poločasu to byla z naší strany křeč a z hostující - udržet vedení.

Do druhého poločasu šel z brány do pole Kuba Trnečka a na opačnou stranu žákovský brankář Filip Janků, který do té doby hrál. A změna trenérovi vyšla v podobě obrovských šancí, které ale trestuhodně náš hráč Pospíšil 4x zahodil. Nakonec jsme se přece jen dočkali a stav srovnali, ale jen na chvilku, protože obrovskou hrubkou našeho stopera šel soupeř opět do vedení !! To tak ale nechtěl nechat náš hráč Palla a za 10 minut dvěma góly stav otočil. Nato soupeř doslova neměl odpověď a tečkou za tímto zápasem byla ještě penalta  a pojištění výsledku na 5:2.