Branky: Karlík 2, Mauer – Zd. Horníček 2, Jan Horníček, Betlach

ŽK: 1:4

Diváků: 100

TJ Radiměř: Jedlička – Šlesinger, Bubela, Olšer, Amerling, Jachan, Ondroušek, Karlík, Satrapa, Mauer, J. Trnečka (Peterka, Fuchs, J. Trnečka)

Sokol Sebranice: Schüch – Klusoň, Nezbeda, Karal, Chadima, Patočka, Haupt, J. Horníček, Betlach, Flídr, Z. Horníček (Macek).

Za stálého mrholení předváděli především hosté pěkný kombinační fotbal a Jedlička musel nejednou předvést své brankářské umění. V 15. minutě kapituloval po dorážce J. Horníčka, domácí stihli srovnat Karlíkem, ovšem ještě do šatny opět inkasovali. Vstup do druhé půle vyšel domácím, Karlík střílel do prázdné brány, ale ani tento stav netrval dlouho a hosté utekli na 2:4. Karlíkovi pak hattrick zkazila tyč při neproměněné penaltě, zdramatizování po hlavičce Mauera přišlo pozdě.