Radiměř - Pomezí 3 : 6 (0:2)

13.05.2010 10:06

Rozhodčí: Nepraš (Vendolí)

Branky: 13´0:1, 35´0:2, 46´0:3, 66´0:4, 68´0:5 vlastní, 70´0:6, 82´1:6 Trnečka T., 83´2:6 Svoboda, 90´3:6 Palla

Diváci: 50

Proti ambicióznímu a kvalitnímu soupeři, který je ale zároveň i velmi sebevědomí až vulgární ke svým soupeřům (zvláště mimo hrací plochu), jsme nastoupili s odhodláním toto až nezdravé chování utnout a nějaké bodíky jim vzít.

Jenže úvod utkání se nám zrovna nevydařil!! Ve 13 minutě si vybral slabší chvilku jinak nadějný gólman ze žáků Filip Janků a ne příliš prudkou střelu propustil za svá záda. Herní projev soupeře nebyl zrovna pohledný a kombinace mu vázla, ale zato produktivitu měl na výbornou, když v 35 minutě proměnil svou teprve druhou šanci.

Po změně stran se nestačili naši hráči ani zorientovat a třetí střela soupeře znamenala třetí branku v naší síti!! Tento průběh utkání asi neočekával nikdo a bylo vidět na hráčích, že si přestávají věřit. Bylo to patrné hlavně u šancí, kdy se dostali před bránu Pomezí, ale nic z toho nebylo. Kdežto soupeři se povedlo téměř vše na co sáhl a když nedal branku hráč soupeře, tak si ji tam dal náš sám! Až 18 minut před závěrečným hvizdem se konečně trefili i domácí, kdy po nádherné střele do šibenice T.Trnečkou snížili na už hrozivých 1:6. Tato branka jako by nastartovala opět naše borce k větší aktivitě a soupeře přimáčkla na jejich polovinu. To vyústilo ještě ke dvěma trefám do černého a rázem to bylo 3:6. Jenomže to vše přišlo až velmi pozdě a nepříznivý stav už nešel zvrátit!!