Radiměř - Mladějov 1 : 1

21.07.2009 15:23

Tj Radiměř - Tatran Mladějov 1:1

V zápase neproměněných gólových šancí začali hosté z Mladějova mnohem lépe a již od začátku zasypali domácího brankáře několika gólovými střelami,se kterými si ovšem brankář poradil.V první šanci zápasu se ocitl hostující L.Seryn,ale se střelou váhal a trefil jen obránce.O chvíli později tentýž hráč nevyužil ani zpětnou přihrávku P.Němce,tentokráte zachraňoval skvělým zákroken domácí gólman.Poté si oba hráči role vyměnili,L.Seryn skvěle uvolnil P.Němce,ten postupoval sám na brankáře,avšak ten si s jeho střelou poradil.Hosté se radovali až ve 30.minutě.P.Suchý zatáhl balon středem hřiště a skvělou kolmicí našel agilního L.Seryna,ten naservíroval míč před prázdnou bránu P.Sekaninovi a ten skluzem otevřel skóre 0:1.Mladějov hrál dále pohledný kombinační fotbal a stále ohrožoval domácí svatyni.Radiměřští si vypracovali také spoustu slibných šancí,ovšem jejich střely většinou končili mimo nebo je pokryl skvěle chytající V.Paar,který hasil i několik šancí,kdy se před ním ocitli domácí fotbalisté zcela sami.

Ve druhém poločase byli nebezpečnější domácí,hosté hráli zataženě a jejich pohledné kombinace z prvního poločasu se vytratily a hřiště ovládla Radiměř.Několik šancí hasil V.Paar,ze kterého museli být domácí hráči bezradní, a když už ho domácí fotbalisté překonali,vlál ve vzduchu praporek pomezního rozhodčího.Dočkali se až v nastaveném čase,v 93. minutě mladějovští zbytečně otevřeli hru,u vápna zkazili přihrávku a domácí v rychlém brejku po pravé straně postupavali v pěti hráčích na dva mladějovské.Nejprve se blýskl opět skvělý V.Paar,který zlikvidoval střelu hráče,který se před ním ocitl sám.Avšak jeho snažení vzalo za své,když R.Šteffek nedokázal míč odkopnout a  Mauer svým důrazným vběhnutím do obránce,které zavánělo šlapákem,vyrovnal na 1:1.

Mladějov již po několikáté doplatil na neproměňování vyložených šancí.

Fakta - branky: Mauer - Sekanina. Rozhodčí: J. Kvapil (Svitavy), ŽK 2:1, diváků: 80, poločas: 0:1.

TJ Radiměř: Jedlička - Peterka, Bubela, Olšer, Nekvinda, Jachan, Ondroušek, Satrapa, Karlík, Mauer, Kovář (Trnečka, Doubek).

Tatran Mladějov: Paar - R. Němec, Kudyn, Marek, Suchý, Šteffek, Sekanina, Satler, Seryn, P. Němec, Abraham (Doleček).