Radiměř - M.Třebová "B" 0 : 5 (0:3)

29.09.2009 18:37

Rozhodčí: Urban (Litomyšl)

Branky: 18´0:1 Večeřa, 25´0:2 Večeřa, 27´0:3 Otáhal, 67´0:4 Polák, 87´0:5 Večeřa z P.K.

ŽK: 1:2

Diváci: 80

TJ Radiměř: Jedlička - Trnečka V.,Trnečka T.,Jachan,Doubek,Olšer L.,Pálka,Savočka,Trnečka J.,Mauer,Ondroušek (Olšer St.,Amerling,Bubela)

Slovan M.Třebová"B": Vykydal - Novotný,Winkler,Müller,Staněk,Křivánek,Polák,Skřebský,Otáhal,Potáček,Večeřa (Komoň)

Proti posílenému mužstvu o Večeřu z "A"týmu jsme nezačali bojácně a vytvořili jsme si několik šancí, ale bez gólového efektu. Po těchto neproměněných šancích vypadli naši hráči z koncentrace a během 10-ti minut bylo o všem rouhodnuto, kdy nás soupeř potrestal po chybách v obranné hře a ze třech útoků dal tři branky. Po změně stran jsme chtěli z výsledkem ještě něco udělat, ale neproměňování i těch nejvyloženějších šancí pokračovalo a soupeř nás opět trestal !! A když 3 minuty do konce kopali hosté penaltu zá zákrok L.Olšera na jejich útočníka, byla zkáza dokonána 0:5 !!!