Branky: 6´0:1 Benc, 64´0:2 Opršál, 81´Karlík z p.k.

ŽK: 2:1

Diváci: 150

TJ Radiměř: Jedlička - Amerling,Bubela,Olšer,Kudláček,Jachan,Savočka,Karlík,Mauer,J.Trnečka,T.Trnečka (Doubek)

Sokol Kamená Horka: Fadrný - Lustyk,Tesař,Chaloupka,Weber,Dokoupil,Opršál,Mach,Benc,Bubela,Lelek (Škáva,Nedoma)

Domácí se poprvé v jarní části představili před domácím publikem proti zkušenému soupeři z Horky,jehož pohled do tabulky určitě hřeje více než nás.Ovšem...

Byli to domácí, kteří jako první ohrozili branku soupeře, když hned ve druhé minutě zahrozil Karlík, ale bohužel pro domácí nic z toho nevytěžil.
Naopak hosté svojí první šanci v zápase proměnili, když zmatků v obraně využil střelou z vápna Benc 0:1. Radiměři pak chvíli trvalo než se z
úvodního gólu oklepala. Hra se trochu urovnala, ale zahrozili opět hosté když střelu Opršála vyrazil Jedlička před sebe a poté vykryl i dorážku Bence, který měl odkrytou branku.Ve 30 minutě napřáhl levou nohou radiměřský Mauer a jeho střela skončila pouze na tyči.Do konce poločasu se už nic významného nestalo.
Do druhého dějství nastoupila Radiměř velmi aktivně a bylo zřejmé, že chce jít za vyrovnáním. Kopali se zajímavé standartní situace, ale nic se z toho neujalo. Hosté hrozili pouze z brejků, ale ani ty nebyli nijak nebezpečné. V 64 minutě nastřelil břevno střelou z 20 metrů opět domácí Mauer, to už byla opravdu smůla pro domácího záložníka. Hosté potom kopali standartní situaci a nastřelili z ní také břevno, jenomže pohotový Opršál míč dorazil za Jedličkova záda 0:2. Tohle byl pro domácí šok. Následoval tlak Radiměře a po faulu na T.Trnečku se kopala penalta, kterou pohodlně proměnil Karlík 1:2 . Domácí úplně otevřeli hru a výsledkem byly další standartní situace, ale hosté si je pohlídali. V 85 minutě napřáhl z 25-ti metrů J.Trnečka a střelou z voleje trefil pouze břevno. Hosté si závěr pohlídali a mohou se radovat z těžce vydřených 3 bodů.Fotbal někdy nemá logiku...