Radiměř - Janov "B" 6 : 1 (2:0)

29.12.2010 19:46

Rozhodčí: Ožvoldík (Svitavy)

Branky: 6´1:0 Kalod, 24´2:0 Kalod, 46´3:0 Beneš, 4:0 Štěrba, 5:0 Ondroušek, 5:1 Vašinka, 6:1 Nekvinda

ŽK: 3:2

Diváci: 100

Další rezerva svého áčka,která nás doma čekala byla z Janova.Hosté přijeli pouze v 10-ti,ale o to jsme si museli dávat větší pozor,protože tyto zápasy jsou velmi nevyspytatelné.

Avšak utkání začalo dle přání domácích fanoušků a již v 6 minutě Kalod svým důrazem skóroval.Poté se spíše na hřišti mluvilo a padali za to i karty.Od nás to byl za mluvení kdo jiný než Trnečka Tomáš a Ondroušek !! Do konce poločasu se ještě trefil do černého opět Kalod a do šaten se šlo přece jen klidněji.

Po přestávce se hosté ještě nestačili ani rozkoukat a velmi pěknou střelu Beneše ve 46 minutě lovil jejich brankář ze své sítě 3:0! Hostům v deseti zjevně ubývali síly,ale i tak se nechtěli vzdát bez boje a za stavu 5:0,kdy se ještě mezi střelce zapsal Štěrba s Ondrouškem se střelecky prosadili i oni a dali svůj čestný úspěch.Na konečných 6:1 pro domácí Radiměř ještě upravil Nekvinda a tým opět mohl pomýšlet na lepší příčky v tabulce "A" skupiny.