Radiměř-Bystré 1:1

25.10.2008 22:40

Muži:
Radiměř - Bystré 1:1, poločas 1:0, góly: Mauer - Mužík. žluté karty: 1:1, červené karty 0:0, diváků 70, rozhodčí Kučírek

Sestavy:
Radiměř: Trnečka J., Peterka D., Trnečka T., Olšer L., Bubela, Jachan, Ondroušek, Karlík, Mauer, Satrapa, Jedlička (Trnečka L., Peterka B., Olšer S.)

Bystré: Karlík, Štaud, Neudert, Vomočil, Dvořák, Kavan R., Mitáš, Dittrich, Kavan P., Putnar, Mužík (Soukeník, Oravec)

Průběh utkání: První poločas zahájili lépe hosté, vytvořili si několik slibných příležitostí, které však nedokázali proměnit. Domácí hru postupně vyrovnali. Výsledkem byl gól Mauera po hezké kombinační akci chvilku před odchodem do šaten. Ve druhém poločase byli zpočátku aktivnější domácí, ale zahodili několik tutovek a proto přišel trest v podobě srovnání Mužíkem. Do konce utkání už si žádné mužstvo větší šanci nevytvořilo a tak se rozešli oba soupeři nerozhodně.

Dorost:

Radiměř - Třebářov 0:0, poločas 0:0, rozhodčí laik Trnečka, žluté karty 0:0, diváků 40
Průběh utkání: Oslabení domácí nedokázali využít několik šancí, tudíž se se svým soupeřem rozešli smírně.