Přípravný zápas Vendolí - Radiměř 8.4.2009

17.07.2009 12:08

Vendolí - Radiměř 3 : 2 (2 : 1) br.: 5´1:0, 24´2:0, 26´2:1 Šmerda, 43´2:2 Šmerda z p.k.,59´3:2

První přátelák jarní sezony na venkovním hřišti proti soupeři hrajícího o třídu výše nevyzněl výsledkově nejhůře,přesto bylo znát,že po zimní přestávce máme co dohánět.Ke všemu hřiště nebylo zrovna připravené po zápase místních dorostenců,kteří hráli první mistrák na podmáčeném terénu.Utkání nezačalo pro nás zrovna šťastně,kdy na přímí kop v 5 min. nedosáhl Filip Janků a ve 24 min. po hrubce obrany a zaváhání gólmana jsme prohrávali už 2:0.Poté si vzala slovo naše posila z Rohozné Michal Šmerda a záhy snížil na 2:1.Ve 2.půli začali naši náporem a ve 43 minutě z tlaku vytěžili penaltu,kterou Šmerda s přispěním nerovnosti terénu zužitkoval.Konec bohužel patřil domácím,kteří v 59 min. rozhodli utkání šťastnou brankou,když se vystřelený míč z dálky odrazil od tyče do Adama Škrance,který vystřídal o poločase Filipa Janků v bráně do sítě !