22.09.2009 16:16

Rozhodčí: Ille

Branky: 80´1:0 Boháček

Diváci: 50

Na první tým tabulky jeli naši dorostenci doplněni jak jinak z jedné třetiny hráčema ze žáků neprohrát a zkusit odvézt nějaký ten bodík.

První poločas tomu i nasvědčoval a domácí až na několik standartních situací a nepříjemných centrů do vápna, nijak zvlášť naši branku neohrozili. My jsme ale na několik výletů k jejich svatyni neměli také nic a tak půle skončila smírně 0:0.

Druhá polovina utkání začala stejným stylem jako ta první, ale teplé počasí a fakt, že několik hráčů bylo ze žáků se začalo projevovat na našich borcích v podobě nastupující únavy. Někteří dorostenci hráli i s nedoléčenými zraněními. A tak nás soupeř začal přehrávat zejména ve středu hřiště! Když už se zdálo, že by jsme mohli udržet bezbrankovou remízu, přišla šťastná střela po zemi a pod padajícím brankáři J.Trnečkovi skončila v naší síti. Přesto jsme mohli v nastaveném čase vyrovnat, ale postupující hráč T.Trnečka z úhlu šanci neproměnil.