09.09.2009 19:40

Rozhodčí: Laik (Opatov)

Branky: 11´0:1 Šmerda, 19´1:1, 31´1:2 Svoboda

Diváci: 30

Na dohrávaný zápas do Opatova jeli naši hráči potvrdit vzrůstající formu a pokusit se vyhrát větším rozdílem než o 2 branky, čímž by si zajistili do dalšího kola 1.místo v tabulce. Začátek utkání i tomu nasvědčoval, když v 6 min. Šmerda nastřelil tyč a J.Kolář dorážkou z bezprostřední blízkosti přestřelil. O pět minut na to se už naši hráči radovali, kdy další únik Šmerdy skončil brankou (a jak jinak v Opatově než pravou nohou) !! Potom naši hráči začali zbytečně kličkovat a vodit míč místo přihrávek a pohybu po hřišti, nechávali protivníkovi střed hřiště v doměnce, že hráči menšího vzrůstu jsou neškodní a to byla velká chyba, která se jim v 19 minutě vymstila a domácí vyrovnali na 1:1. Pak se hra odbývala převážně mezi vápny až do 31 minuty, kdy pěknou střelou po zemi ze strany dal na 2:1 pro Radiměř Dominik Svoboda.

Druhý poločas byla spíše bitva ve středu pole bez větších šancí na obou stranách. A tak duel skončil těsnou výhrou našich borců 2:1.