Křenov - Radiměř 0:12

17.07.2009 12:12

Křenov - Radiměř    0:12 (0 : 2) br.: 31´0:1 Kollár, 34´0:2 Šmerda, 37´0:3 Talacko, 41´0:4 Švonc, 50´0:5 Šmerda, 53´0:6 Janků, 59´0:7 Švonc, 63´0:8 Švonc, 66´0:9 Švonc, 68´0:10 Švonc, 70´0:11 Švonc,70+1´0:12 Švonc

Tento zápas se málem neuskutečnil,protože ještě těsně před začátkem utkání nebyli domácí schopni postavit mužstvo v potřebném počtu hráčů,jak velí pravidla. Přesto se nakonec sešli a v osmi hráčích nastoupili proti nám s jasným cílem bránit ve všech lidech a možná se pokusit o nějaký ten brejk. Začátek tomu tak nasvědčoval a my naráželi na těžký obraný val před jejich vápnem a dobrý ofsajd systém. Jak přibývali minuty,tak ale jim ubývali síly a my jsme se dostávali snadněji za jejich obranu,čímž vyústili dvě branky do poločasu. Druhou půli už prakticky domácí na hřišti neexistovali a totálně rezignovali na jakýkoliv odpor našim hráčům a Patrik Švonc si zde udělal doslova střelnici,když jim nasázel hned 7 gólů.