01.05.2010 18:42

Rozhodčí: Laik (Jedlová)

Branky: 38´0:1 Svoboda, 46´0:2 Vach, 62´Svoboda

Diváci: 20

Na další z veledůležitých zápasů v boji o postup zajížděli žáčci do Jedlové, která okupuje třetí místo tabulky!

Od úvodních minut utkání na podmáčeném terénu bylo prakticky na hřišti jen jedno mužstvo a to mužstvo Radiměře!! Velmi pohlednou kombinační hrou soupeře naprosto paralizovali a uzavřeli ho na vlastní polovině. Jenže koncovka a střelba byla tak žalostná, že domácí Jedlová přežila poločas bez úhony a i když se dostala snad třikrát za půlící čáru, tak neinkasovala.

Po menší bouřce v kabině a vyburcování hráčů k ještě větší aktivitě nastoupili naši hráči s jasným cílem - dát co nejrychleji gól a vzít soupeři veškeré naděje na nějaký úspěch. A to se také stalo!! Hned po třech minutách se trefil po pěkném zatažení míče po pravé straně Kakáčem - Svoboda 0:1 a o dalších 8 minut později krásnou střelou z 25 metrů Vach 0:2!!! Poté pokračoval festival zahozených šancí, ale to už soupeř totálně rezignoval a musel si být vědom, že dnes mu to prostě proti rozjetému vlaku z Radiměře nevyjde! Tečku za jednostranným fotbalem udělal opět Svoboda, který se stal dnešními dvěma "zářezy" nejlepším střelcem týmu se 14-ti góly!!