Čistá - Radiměř 6:1 (5:1)

22.07.2009 17:53

Rozhodčí: Pinkava (Blansko)

Branky: Zerzán 2, M. Klusoň, Vejman, M. Nepraš, D. Nepraš – 20´ na 2:1 Trnečka T.

ŽK: 3:0

Diváci: 80

TJ Sokol Čistá: Boštík – Vejman, Štěrba, J. Kmošek, P. Kmošek, Peřina, Rožek, M. Klusoň, Zerzán, M. Nepraš, D. Nepraš (Kostlán, J. Stříteský, Žrout)

TJ Radiměř: Jedlička – Bubela, Doubek, Olšer, Jachan, Satrapa, Savočka, Karlík, J. Trnečka, T. Trnečka, Mauer (Dlábek, Amerling)

Na těžkém čisteckém terénu se zrodilo nečekaně vysoké vítězství domácích. Ti k němu vykročili do 10. minuty, když neprve s pomocí odskoku míče skóroval Vejman a po něm vymetl Klusoň šibenici. Hosté se dostali zpět do hry po lobu T. Trnečky, ale vítr z plachet jim zcela vzala akce zakončená pěknou střelou M. Nepraše. Během tří minut se dvakrát v šestnáctce prosadil důrazný Zerzán a debakl hostů završil po pauze D. Nepraš po ideální nahrávce M. Nepraše.