08.04.2010 19:43

Rozhodčí: Čada (Ústí n./Orl.)

Branky: 10´0:1 Prchal, 39´1:1, 43´2:1, 78´3:1, 85´3:2 vlastní

Diváci: 20

Zápas začal svižně a v režii převážně hráčů Radiměře. Po 10-ti minutách se trefil velmi pěknou střelou z 20-ti metrů Prchal 0:1. Poté radiměřští trochu zvolnili a pustili do hry domácí Cerekvici. Ve chvíli, kdy byl ošetřován kapitán hostí Trnečka J., přišla chyba ve středu pole a z velké vzdálenosti se pod břevno trefil domácí stoper 1:1. Tato branka vyvedla hráče Radiměře z koncentrace a začalo se na hřišti zbytečně mluvit. Jedna taková kritika k rozhodčímu byla ohodnocena nepřímým kopem z hranice vápna a trefou do šibenice se domácí ujali vedení 2:1.

Do druhé půle nastoupili hosté s odhodláním vyrovnat, ale i ty nejvyloženější šance nedali. V 78 min. přišla velmi sporná branka na 3:1, která byla dosažena z jasného ofsajdu, ale hlavní rozhodčí neakceptoval zdvihnutý praporek pomezního, protože ten se zapomněl v zadu a nebyl na úrovni míče!! Hosté nadále bušili do obrany domácích, ale stačili už pouze snížit za přispění vlastního gólu !